Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа: добро завжди перемагає, бо Божа любов долає ненависть
10:00 Понеділок 0 247
23-08-2021, 10:00

Папа: добро завжди перемагає, бо Божа любов долає ненависть

Папа Франциск привітав католиків Кореї, які святкують 200-річчя народження святого Андрія Кім Теґона, першого корейського священика.
Про це пише Vatican News.

Двісті років тому, 21 серпня 1821 року, в Кореї народився Кім Теґон, який став першим священиком з-поміж синів цього народу, а на 25-му році життя засвідчив свою вірність мученицькою смертю. Церква в Кореї проголосила спеціальний ювілейний рік з нагоди двохсотріччя народження святого Андрія Кім Теґона, а 21 серпня 2021 року корейська громада Риму зібралася на Святу Месу в базиліці Святого Петра у Ватикані. З цієї нагоди своє послання до корейських католиків скерував Папа Франциск, складаючи подяку Богові за «зразкового свідка геройської віри та невтомного апостола євангелізації у важкі часи, позначені переслідуваннями та стражданнями».

Покликані сіяти надію

Святіший Отець зауважив, що святий Андрій Кім Теґон разом зі своїми сподвижниками «з радісною надією» засвідчив, що «добро завжди переважає, бо Божа любов перемагає ненависть». «Також і сьогодні, перед численними проявами зла, які деформують прекрасне обличчя людини, створеної на Божі образ і подобу, – пише він, – потрібно наново відкривати важливість місії кожного охрищеного, який покликаний повсюди бути діячем миру та надії, готовим, як Добрий Самарянин, схилитися над ранами тих, які спрагнені любові, допомоги чи просто братнього погляду».

У цьому контексті Глава Католицької Церкви склав подяку корейській церковній спільноти за великодушну підтримку кампанії щеплень від covid-19 на користь бідних країн. «Ваша чутливість і увага до найслабших членів Христового Тіла заохочує віддаватися служінню іншим і, водночас, є промовистим запрошенням докладати ще більше зусиль задля останніх», – зазначив він.

Будівничі миру

Цитуючи свою енцикліку Fratelli Tutti, в якій він стверджував, що «не існує фінальної точки в будуванні суспільного миру в країні, оскільки йдеться про завдання, яке не знає перемир’я та вимагає зусиль з боку всіх», Папа Франциск скерував свою думку до тих, які докладають зусилля на користь примирення на Корейському півострові, побажавши, аби вони «й надалі з оновленим заповзяттям були добрими ремісниками миру, заохочуючи всіх до шанобливого й конструктивного діалогу задля дедалі світлішого майбутнього».

Новини зі світу 16:30 Субота 0 304 У Хорватії відбувається зустріч генеральних секретарів єпископських конференцій Європи Зустріч розпочалась 30 червня та триватиме до 3 липня. Україну представляє єпископ Віталій Скомаровський, який є Генеральним секретарем при Конференції єпископату України.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.