Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Про-лайф служіння у Києві. Долучайтесь!
14:00 Вівторок 0 287
17-08-2021, 14:00
Відео 287 0

Про-лайф служіння у Києві. Долучайтесь!

Що потрібно знати кожному з нас про про-лайф? Чи захищати людське життя від зачаття – це лише питання віри? Що каже наука про початок людського життя? Як допомогти вагітним жінкам в кризовій ситуації зберегти таке вразливе нове життя, яке тільки зачалось і не має права голосу?
Для пошуку відповідей на такі непрості питання наше про-лайф служіння «Гладіатори життя» підготували 15-ти хвилинну відео-лекцію, в якій стисло і конкретно пояснюються основи захисту життя ненароджених дітей, яким ще в утробі матері загрожує небезпека аборту.


Уже цієї осені запрошуємо кожного, кому ця тема відгукується в серці, на про-лайф формацію Гладіаторів життя. Це серія лекцій і конференцій, які підвищать рівень обізнаності у питаннях, які стосуються захисту життя ненароджених людей. Кожен учасник цієї формації по закінченні зможе впевнено відстоювати pro-life позиції у світському середовищі, в медіа, перед опонентами.

Формат лекцій: 1 (інколи 2) зустрічі на місяць в онлайні чи офлайні залежно від епідеміологічної ситуації, тривалість 6 міс. Також буде запис лекцій.

Формація розпочнеться лекцією «Наука за життя» 25-го вересня (субота), м. Київ, в домі о. Піо, бул. Перова, 1Б.

Підписуйтесь на першу зустріч у Фейсбуці

Щоб бути в курсі наступних лекцій та новин, підписуйтесь на нашу сторінку у Фейсбуці «Гладіатори життя».
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.