Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » У Києві пройде панахида за загиблими у морози
19:00 П'ятниця 0 93
12-03-2021, 19:00

У Києві пройде панахида за загиблими у морози

13 березня Спільнота Егідія проведе панахиду за всіма загиблими в морози. 
Подія відбудеться на території Кафедрального собору Воскресіння Христового в суботу о 12 годині.
 
“Ми згадаємо імена бідних людей, яких ми знали протягом років і які загинули взимку. Цей сумний список починається з імені Міла. Це наша подруга, яка померла в 2006-му році в центрі столиці від жахливих морозів”, - говорить Юрій Ліфансе, голова Спільноти святого Егідія в Україні.
 
На панахиду запрошені бідні та бездомні люди, яких учасники Спільноти зустрічають щотижня на роздачах їжі. 
 
У 2020-21 роках в Києві від морозів 66 людей загинули від переохолодження. Про це повідомив департамент охорони здоров’я КМДА. Ця статистика враховує тільки тих людей, які загинули від переохолодження. Нерідко трапляються випадки, коли людині, яка загинула на морозі, ставили інший діагноз, наприклад, “серцева недостатність”. 
 
У Києві Спільнота святого Егідія допомагає бездомним більше 20 років. Щотижня на вулицях Києва учасники Спільноти роздають близько 1000 порцій їжі. Також проводять Різдвяні обіди для бідних, пікніки, допомагають знайти домівку тим, хто потребує. 
 
Спільнота святого Егідія - міжнародна організація, яка існує в понад 70 країнах світу. Спільнота відома своєю благодійною діяльністю і миротворчими ініціативами.
 
Місце: Кафедральний собор Воскресіння Христового, Залізничне шосе, 3
Час: субота, 13 березня, 12:00
Контакт +380675028589
Оголошення 12:00 П'ятниця 0 183 Трансляції Пасхального Тридення з Ватикану та Києва За трансляціями з Ватикану та Києва можна слідкувати через інтернет та соціальні мережі. Для тих, хто не має доступу до інтернету, основні богослужіння транслюватимуть два загальноукраїнські канали.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.