Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Володимир Корчинський про початок Всесвітньої зустрічі сімей: відчутна підтримка України
13:00 Четвер 0 109
23-06-2022, 13:00

Володимир Корчинський про початок Всесвітньої зустрічі сімей: відчутна підтримка України

Як повідомлялося, у складі польської делегації учасників Х Всесвітньої зустрічі сімей є родина Корчинських з України. Вони зараз проживають у Польщі, однак серцем лишаються з Батьківщиною та при кожній нагоді намагаються зробити свій внесок у перемогу.  
Не зважаючи на щільний графік зустрічі у Римі, Володимиру вдалося поділитися своїми враженнями про зустрічі першого дня. 

«Перший день був насичений і багатий на враження. Свята Меса в базиліці св. Йоана на Латерані, інтерв'ю в телебаченні EWTN, виснажливих 2 години очікування на реєстрацію учасників, а потім Фестиваль Родин. На превеликий жаль, переклад був тільки кількома іноземними мовами, не було перекладу, хоча б, на польську мову, тому не все могли зрозуміти. Але ці труднощі не перешкодили відчути радість та гордість за свою країну, коли цілий зал оплесками підтримав Україну. Це неймовірний дар, брати участь в такій події, та представляти українські родини, молитися про мир для своєї Батьківщини при гробі св. Йоана Павла ІІ в 21-у річницю його візиту в Україну», – розповів Володимир.

До Рима Корчинські приїхали не всією сім'єю (Володимир та Тетяна мають вісім дітей та очікують народження дев'ятої), а лише з чотирма дітьми (одне дитя позує на фото під серцем матері). 


Нагадуємо, 23 червня учасники Всесвітньої зустрічі у Римі беруть участь у конференціях та панельних дискусіях, що присвячені життю християнської родини та його різним аспектам: домашня церква та синодальність, співпраця духовенства та сімей у будуванні Церкви, відносини старших та молодших поколінь, труднощі подружньої любові, товаришування батькам. 

Натомість в Україні сім'ї запрошені провести зустріч у родинному колі, що покликана зміцнити узи любові та знайти час одне для одного.   

Як провести зустріч? Поради - https://youtu.be/mkta77PJ_DY

Завантажити Конспект зустрічі - https://cutt.ly/nKkb1iw  

Відео, які можна переглянути під час зустрічі:

Єпископ Віталій Кривицький з подружжям розмовляють про радощі та труднощі сімейного життя - https://youtu.be/tMXOOUq4qA4

о. Роман Лаба говорить про подружжя у часі війни - https://cutt.ly/3KnNa80

Офіційна сторінка Всесвітньої зустрічі сімей 2022 - www.romefamily2022.com

Допоміжні матеріали українською на сайті «Родина» - https://cutt.ly/6Kkc5zL

Трансляція Святої Меси з нагоди Всесвітньої зустрічі сімей у Римі під проводом Папи Франциска - https://ewtn.org.ua/


Фото: Володимир Корчинський 
Новини з Ватикану 12:01 Вівторок 0 63 Папа народам ДР Конго та Південного Судану: не дайте викрасти у вас надію У день, коли повинна була розпочатися Апостольська подорож до Демократичної Республіки Конго та Південного Судану, відкладена на пізніше через стан здоров’я Папи Франциска, він вирішив звернутися до мешканців за посередництвом відеопослання.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.