Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа Франциск про загибель мігрантів: «Вони два дні надаремне благали про допомогу»
11:00 Понеділок 0 356
26-04-2021, 11:00

Папа Франциск про загибель мігрантів: «Вони два дні надаремне благали про допомогу»

Молитвою за мігрантів, що гинуть у морських хвилях і за навернення тих, які б могли їм допомогти, але воліють не помічати, а також близькістю з постраждалими від виверження вулкану в Карибському регіоні та від пожежі в Багдаді була позначена зустріч Папи з вірними в останню неділю квітня.
Про це пише Vatican News.

«Це момент сорому», – так Папа Франциск, промовляючи під час недільної молитовної зустрічі з вірними, що відбулася опівдні 25 квітня 2021 року, прокоментував чергову загибель мігрантів у морських хвилях.

Промовляючи після молитви «Царице Неба» до присутніх на площі Святого Петра й до тих, які були сполучені за допомогою засобів комунікації, він сказав: «Зізнаюся, що відчуваю великий біль з приводу трагедії, яка минулими днями вкотре довершилася в Середземномор’ї: 130 мігрантів загинули в морі. Це ж люди. Це людські життя. Вони цілих два дні надаремне благали про допомогу. Допомогу, яка так і не прибула».

Святіший Отець закликав, аби ця енна трагедія змусила нас замислитися. «Молімося за цих наших братів і сестер, за багатьох людей, які й далі гинуть у цих трагічних подорожах. І молімося також за тих, які можуть їм допомогти, але віддають перевагу тому, щоб відвернути свій погляд в іншу сторону», – мовив Папа, запросивши в тиші помолитися в цьому намірі.

А перед тим Єпископ Риму висловив свою близькість населенню островів Сен-Вінсенту і Ґренадін, яке постраждало від вулканічного виверження. «Запевняю у моїй молитві. Благословлю тих, які надають допомогу», – сказав він, скерувавши свою думку також і до столиці Іраку Багдада, де внаслідок пожежі в лікарні загинуло понад 80 людей, та попросив молитися за всіх.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.