Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» Розарієвий Єрихон (онлайн таблиця запису)

Розарієвий Єрихон (онлайн таблиця запису)


Молитва розпочалася – 1 травня о 19:30 в каплиці Католицького Медіа-Центру та EWTN молитвою Розарію, яку очолив від імені Ординарія Київсько-Житомирської дієцезії, єпископ-помічник Олександр Язловецький. Запрошуємо долучитись до молитви під час урочистої Євхаристії у санктуарії Матері Божої Фатімської у Довбиші, яку очолить єпископ Віталій Кривицький SDB, Ординарій дієцезії (EWTN транслюватиме цю Святу Месу).  

Як записатись?

Оберіть відповідну для вас годину (60 хвилин). Натисніть на біле поле (або нижнє, або верхнє - різниці немає). У спливаючому вікні введіть своє ім'я. Натисніть ОК. Після цього спливе вікно із підтвердженням вашого запису. Протягом години молимось виключно Розарій (заохочуємо молитись з роздумами). На сторінці kmc.media також можна знайти допоміжні матеріали для молитви: як молитись Розарійроздуми до таємниць. 

Просимо заповнювати таблицю так, аби не було перерви у молитві і пустих «віконечок». Напевно, простіше молитись протягом дня, однак, можливо, варто докласти зусиль і помолитись уночі.

Просимо також поширити цю інформацію серед своїх знайомих, якщо потрібно – записати їх, передати потрібні матеріали, або, може, взагалі людина захоче навчитись молитись Розарій.

Якщо у Вас виникли питання або труднощі з записом – пишіть нам на kmcinua@gmail.com або ж у приватному повідомленні на Facebook (сторінка Католицький Медіа-Центр).

Важливо, щоби молитва Розарію відбувалась у намірах:

  • винагородження Богу за гріхи наші та цілого світу, за всі зневаги та образи Діви Марії;
  • припинення пандемії коронавірусу, за весь медичний персонал та тих, кого торкнулась хвороба;
  • миру та припинення кровопролиття в Україні;
  • духовного відродження нашого народу;
  • про нові покликання до священства та богопосвяченого життя.
ДЯКУЄМО ЗА СПІЛЬНУ МОЛИТВУ та ВСІМ ДОБРОДІЯМ, ЯКІ ДОПОМОГЛИ РЕАЛІЗУВАТИ ДАНУ ІНІЦІАТИВУ.

Сторінка Католицького Медіа-Центру функціонує завдяки Вашим пожертвам. Якщо бажаєте підтримати нашу діяльність - 5169 3305 2170 7577 (Католицький Медіа- Центр).