Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Єпископ Соррентіно: «Сподіваюсь, що труну Карло Акутіса відкриємо 14 серпня»
15:00 П'ятниця 0 225
16-07-2021, 15:00

Єпископ Соррентіно: «Сподіваюсь, що труну Карло Акутіса відкриємо 14 серпня»

15 липня Ассізька дієцезія повідомила, що відкриття частини труни, яка дозволяє паломникам побачити молодого блаженного, відкладено з обіцянкою, що у майбутньому вона відкриється назавжди. Причина такого рішення – пандемія COVID-19.
На даний момент, відвідувачі святині в Ассізі можуть молитися поруч із закритою труною бл. Карло. Віддані паломники продовжують приходити до могили, приносячи із собою свої молитовні наміри, пише CNA.


У дієцезії повідомили, що за останні місяці зросла кількість щоденних молитовних прохань, які надходять через інтернет або по телефону, складаються у скриньку, поруч із труною.

Єпископ Доменіко Соррентіно сподівається, що могила відкриється для загального огляду під час чування 14 серпня, у вігілію Внебовзяття Пресвятої Діви Марії.


«Карло був закоханий у небо та Євхаристію. Він любив говорити, що «Євхаристія – це моя дорога до неба», – сказав Соррентіно, додавши, що Внебовзяття у найвищому ступені є святом неба.

Єпископ пояснив причину цілковитого закриття труни так: «1 жовтня ми відкрили труну, і за 20 днів до міста прибуло 40 000 людей, оскільки це був час пандемії, я трохи злякався». Ієрарх сподівається, що з часом ситуація стабілізується і труна буде відкрита назавжди.


Нагадуємо, єпископ Ассізі Доменіко Соррентіно передав для Католицького Медіа-Центру та Телебачення Віковічного Слова в Україні реліквії блаженного Карла Акутіса. Це реліквії І ступеня – волосся блаженного.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.