Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа Франциск залишив лікарню (доповнено)
13:21 Середа 0 254
14-07-2021, 13:21

Папа Франциск залишив лікарню (доповнено)

Журналісти Associated Press помітили автомобіль Святішого Отця, який залишав територію лікарні Джемеллі. Після лікарні Папа Франциск помолився перед іконою Salus Populi Romani («Спасіння римського народу»).
На світлині, яку поширило агенство ANSA видно, що Папа Франциск сидить поруч із водієм у автомобілі, яким зазвичай пересувається Римом. 

 
Як тільки його виписали з лікарні, де він був госпіталізований 4 липня, Папа Франциск поїхав помолитися перед іконою Salus Populi Romani, як це завжди робив до і після апостольських подорожей, подякувати Діві Марії, так дорогій римлянам. Це його 87-ма присутність у цьому храмі з початку понтифікату, пише Il sismografo.

«Перед іконою Пречистої Діви Папа подякував за успішний результат хірургічної операції, молячись за всіх хворих, особливо, за тих, з якими зустрічався під час своєї госпіталізації», – повідомив Речник Апостольської Столиці Маттео Бруні. 

Після повернення до Ватикану, автомобіль зупинився і Папа Франциск вийшов, щоб привітати поліцейських, які супроводжували його дорогою додому.

Інформація доповнюється.

Новини з Ватикану 10:01 Вівторок 0 103 Папа: голод у світі – обурливе явище і злочин проти прав людини У посланні учасниками Попереднього Саміту ООН про продовольчі системи, який розпочався у Римі, Папа Франциск нагадує про обов’язок «викорінити несправедливість» глобального голоду.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.