Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Приклад успіху християнського кіно: серіал «Вибрані»
13:02 Субота 0 163
3-07-2021, 13:02

Приклад успіху християнського кіно: серіал «Вибрані»

Творець і режисер «Вибраних» розповів про те, як Бог використовує серіал про життя Ісуса Христа, щоб зруйнувати бар’єри між людьми.
Під час недавнього інтерв’ю творець і співавтор сценарію Даллас Дженкінс зазначив, що радий успіху серіалу «Вибрані» і поділився історіями про те, як за чотири роки після виходу серіал вплинув на життя людей.

У квітні цього року відбулася прем’єра другого сезону першого серіалу про життя Ісуса Христа. Серіал «Вибрані» став найуспішнішим краудфандінговим теле- і кінопроєктом в історії, зібравши понад 10 мільйонів доларів від більш ніж 16 000 інвесторів. З дня прем’єри в листопаді 2017 року «Вибрані» зібрали понад 150 мільйонів переглядів на різних платформах, переведені на понад 50 мов.

«Спочатку велика частина нашої аудиторії були віруючі, тому що саме їх цікавила історія Ісуса, – сказав Дженкінс. – Але в міру того, як галас навколо серіалу зростає, ми весь час чуємо про атеїстів, агностиків, людей з медіаіндустрії, про друзів і родичів наших працівників, багато з яких самі не вірять, але їм просто сподобалося шоу. Сподіваюся, серіал спонукає їх задуматися про те, ким був Ісус, і вони захочуть глибше пізнати Його».

Дженкінс додав, що чув безліч історій про популярність шоу серед маргіналізованих спільнот, літніх людей та людей з особливими потребами.

«Одна жінка розповіла мені про свою маму. Їй за 80 і у неї хвороба Альцгеймера, – згадував він. – Вона буквально нічого не пам’ятала, і все ж кожен раз, коли виходить нова серія «Вибраних», вона пожвавлюється, коментує, сміється. Її дочка сказала мені, що серіал і Ісус Христос дали їм можливість стати ближче одна до одної».

За словами режисера, багато батьків дітей з особливими потребами поділилися тим, як шоу допомагало їхнім сім’ям.

«Ми чуємо про маленьких дітей з особливими потребами, які, коли дивляться шоу оживають. Адже це – не проста і далеко не легка для розуміння історія з недільної школи. Я вірю, що за допомогою цього серіалу Бог усуває всі ці бар’єри і знімає пелену з наших очей, щоб ми могли дуже ясно бачити Ісуса».

Виконавчий продюсер «Вибраних» Деррел Івс додав, що їхня мета, як творців серіалу, полягає в тому, щоб мільярди осіб дізналися про справжнього Ісуса.

«Я дійсно вірю, що в цьому серіалі є сила і він впливає на багатьох, – сказав Івс. Світ потребує «Вибраних». Сьогодні світ потребує Ісуса, істинного Ісуса».

Джерело: Родина
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.