Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » Тривалий знак візиту Йоана Павла ІІ. Запрошуємо на освячення пам'ятника
17:00 Середа 0 128
23-06-2021, 17:00

Тривалий знак візиту Йоана Павла ІІ. Запрошуємо на освячення пам'ятника

На Львівському іподромі 26 і 27 червня 2001 року, св. Йоан Павло очолював дві Літургії: у західному та східному обрядах. На першій події згромадилось біля 300 тисяч вірян, наступного дня прибуло більше мільйона людей. Це було найчисленніше зібрання в історії України. Папа оголосив блаженними ісповідників та мучеників римо- і греко-католицьких церков.
Пам'яткою цих історичних подій є храм і Центр св. Йоана Павла ІІ. На його території буде освячений пам'ятник святому Папі. Понтифік представлений в літургійному одязі, з хрестом у руці, як це було на іподромі. Благословення звернене у напрямку центру Львова. Постать буде розташована при дзвіниці, і буде нагадувати слова з проповіді Святішого Отця під час Літургії: «Не бійся, з тобою є Христос!», «Виплинь на глибінь», «Нехай промовляє свідоцтво мучеників, може священство має коріння в їх свідоцтві віри», «Час відірватися від болючого минулого і загоїти лікуючим пробаченням історичні рани», «Треба бути вірним Христу аж до смерті».

Освячення пам'ятника відбудеться 26 червня о 10:00 на площі при храмі св. Йоана Павла ІІ, вул. Стрийська 6 (Сокільники).

У програмі, після освячення, передбачена Свята Меса та театральна вистава.  
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.