Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » У Львові відбудеться «Форум відповідальних людей»
10:01 П'ятниця 0 3 041
11-06-2021, 10:01

У Львові відбудеться «Форум відповідальних людей»

11-12 червня у Львові відбудеться «Форум відповідальних людей», де упродовж двох днів учасники матимуть унікальну можливість для зустрічі та натхнення, знайомства з представниками громадського сектору, підприємцями, культурними діячами, представниками духовенства, волонтерами та ін.
Темою Форуму є - «Соціальна приязнь». Теми панельних дискусій: «Відповідальні Бути Людиною», «Відповідальні Мати Цінності» (11 червня), «Відповідальні Давати Усвідомлено» (12 червня).

Спікери заходу: о. Андрій Зелінський, Алім Алієв, Єлизавета Бончужна, Сашко Горонді, Марина Попатенко, єпископ Віталій Кривицький, Наталя Саноцька та інші, які спираючись на багатогранний досвід громадської діяльності, висвітлюватимуть теми соціальної приязні крізь призму цінностей у контексті різних середовищ: громада, культура, Церква, бізнес, влада. Як творити спільноту, вибудовуючи мережу довіри, як жити та споживати відповідально та які існують інструменти, аби ставати «кращою версією себе».

Слідкуйте за анонсами спікерів на сторінці Форуму: https://www.facebook.com/forumvidpovidalnyh/

В рамках Форуму учасники також пропрацюють практичні кейси на виїзних локаціях на теми цілей сталого розвитку з Іриною Фіщук на прикладі діяльності громадських організацій «Емаус-Оселя» та «Зелена Коробка».

Крім того, організаторами заходу передбачено харчування та (за потреби) проживання учасників на період Форуму, кавові перерви та вечірні програми.

Реєстрація на Форум обов'язкова: https://forms.gle/mApUbwN8R3EzKijf8

Джерело: Комісія у справах душпастирства молоді