Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа: Щоб наше серце пульсувало разом з Христовим
10:01 Четвер 0 94
10-06-2021, 10:01

Папа: Щоб наше серце пульсувало разом з Христовим

У вітаннях наприкінці загальної аудієнції, що відбулася два дні перед урочистістю Пресвятого Серця Ісуса, Папа Франциск заохотив ввіряти Ісусові наші труднощі та втому, щоб знайти полегшення та мир.
Про це пише Vatican News.

«Післязавтра святкуватимемо урочистість Пресвятого Серця Ісуса, в якому Божа любов зустрілася з усім людством. Заохочую кожного з вас із довір’ям дивитися на Пресвяте Серце та часто повторювати, особливо, під час цього місяця червня: Ісусе, лагідний і сумирний серцем, перетвори наші серця й навчи нас великодушно любити Бога та ближніх», – сказав Папа Франциск, вітаючи італомовних прочан, які в середу, 9 червня 2021 року, взяли участь у загальній аудієнції, що відбулася у Ватикані.

«Дорогі браття й сестри, в цей місяць червень, присвячений Пресвятому Серцю, відчуймо в молитві запрошення приходити до Ісуса, несучи нашу втому та труднощі, щоби знайти відпочинок та вчитися від Нього, “лагідного та сумирного серцем”», – заохотив Святіший Отець португаломовних прочан, покликаючись на слова Ісуса, записані в 11-й главі Євангелія від Матея. А промовляючи до німецькомовних, закликав: «Просімо у Господа, аби наше серце пульсувало разом з Його серцем, аби Він очистив його від всього того, що є світським, від того всього, що є гордістю та безладом, від всього того, що є нечутливим, а наповнив Собою, аби в Його любові та в богобоязливості наше серце змогло віднайти мир».
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.