Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » Телемарафон «Сім‘я на карантині»! Налаштуйтеся на хвилю цінностей
17:55 Четвер 0 96
3-06-2021, 17:55

Телемарафон «Сім‘я на карантині»! Налаштуйтеся на хвилю цінностей

В умовах пандемії коронавірусу щорічний «Марш на захист життя та сім’ї», що об’єднує різні релігійні конфесії України, вже другий рік поспіль відбувається в онлайн-площині.
Минулого року вже проходив телемарафон «Україна за сім’ю». Цьогоріч оргкомітетом також запланована пряма трансляція заходу під назвою «Сім’я на карантині». Ведучі разом з гостями будуть обговорювати виклики, з якими стикаються сім’ї в умовах карантину, обмеженого простору, онлайн-навчання тощо.

Розглядатимуться проблеми, які раніше вдавалося обійти стороною, але які в зв’язку з карантином гостро постали перед сучасними сім’ями, подружніми парами, батьками й дітьми: криза у стосунках, збільшення кількості розлучень, а також можливі шляхи вирішення подібних проблем.

До участі в телемарафоні «Сім’я на карантині», що відбудеться 6 червня 2021 року о 17:00, запрошені не тільки священики, а й фахівці зі шлюбно-сімейних стосунків, психологи, експерти, бізнесмени, консультанти.


Під час телемарафону ведучі запрошуватимуть у кожну з 5-ти кімнат свого “будинку щастя” гостей-експертів, з якими спілкуватимуться на різноманітні теми.

Як побудувати родину, щоб усі відчули себе в ній щасливо, – говоритимуть з Адріаном Буковинським у “вітальні”. На “кухні” ведучі спробують з’ясувати, як розподілити ролі в родині. У “кабінеті” піднімуть питання правильного поєднання роботи та сімейних обов’язків. У дитячій говоритимуть на теми виховання, а у “спальні” сексолог Маргарита Шавловська надасть поради подружжям щодо інтимних стосунків, повідомляє poklik.media.

Наприкінці телемарафону Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій планує видати спільну резолюцію. За телемарафоном можна слідкувати на EWTN Україна
Оголошення 11:02 Четвер 0 93 Запрошуємо на молодіжний християнський фестиваль «Подих життя» Шановна молодь сердечно запрошуємо на ХIII молодіжний християнський фестиваль «Подих життя», який відбудеться у смт. Тиврів, Вінницької області, з 20 по 25 липня 2021 року, в Молодіжному Центрі для Молоді імені Йоана Павла ІІ на територій санктуарію Матері Божої Тиврівської та мучеників за віру в Україні, де знаходиться чудотворна ікона. Цьогорічна тема Фестивалю: «Отче наш…».
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.