Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Третя Національна Конвенція Лицарів Колумба відбулася у Львові
15:01 Понеділок 0 147
17-05-2021, 15:01

Третя Національна Конвенція Лицарів Колумба відбулася у Львові

15 травня 2021 року, у Львові-Брюховичах відбулася ІІІ Національна Конвенція Лицарів Колумба в Україні. Святу Месу, якою традиційно розпочинається Конвенція, очолив Національний Капелан римо-католицьких Лицарів Колумба, архієпископ Мечислав Мокшицький, митрополит Львівський.
Цього року, з огляду на епідеміологічну ситуацію, робота Національної Конвенції відбувалася в онлайн режимі – частина делегатів долучилася до засідання за допомогою відеозв’язку. Загалом у засіданні взяли участь 51 делегат з правом голосу та 4 Національних Офіцери.


Національний Делегат Лицарів Колумба в Україні Юрій Малецький у коментарі зазначив:

«Національна Конвенція Лицарів Колумба – це щорічна зустріч, яка відбувається у всіх юрисдикціях. Підчас Конвенції ми обираємо новий склад офіцерів Національної Ради, який складається із п’яти членів Національної Ради. Будемо також звітувати за братерський рік, що минув і затвердимо план дій на наступний рік. Братерський рік триває від липня попереднього року до червня наступного. Сьогодні будемо звітувати перед усіма Радами за пророблену роботу і приймати плани та резолюції на найближче майбутнє, затвердимо бюджет. Обговоримо також пропозиції проєктів, які хотілося б утілити».


Учасники Конвенції мали змогу переглянули відеозвернення Найвищого Лицаря Патріка Келлі, котрий підсумував рік служіння Лицарів у цілому світі та заохотив братів-лицарів бути перш за все зразковими чоловіками та батьками, щоб підтримувати та давати приклад тим, хто розгубився у ворожому католицькій культурі світові.


Національний Капелан Лицарів Колумба в Україні, архієпископ Мечислав Мокшицький у своєму зверненні відкликався до постаті св. Йосифа, рік якого зараз триває у Католицькій Церкві: «Тим, хто здатний промовити до сучасної людини, може бути святий Йосиф. У Писанні немає ані слова святого Йосифа, але про багатство цієї особи свідчать його вчинки. Святий Йосиф завдяки своїй глибокій вірі, вираженій у справах, став прикладом доброго чоловіка та батька, він був людиною, яка повноцінно прожила своє життя. Також спільна праця в сім´ї та виконання домашніх справ виражає пошану до людської праці. Як лицарі Колумба, а найголовніше як християни, ми повинні пам’ятати, що повинні працювати краще за тих, хто не є християнами, і так чином приводити їх до Бога власним прикладом. Тож просімо Господа, щоб ми були добрими християнами, вірними у своїх діях та поставах. Нехай у цьому допомагає нам святий Йосиф, добрий батько, сильний вірою в Бога, чесний і надійний працівник, а над усе Опікун Святої Церкви».

У братерському році, що минає до лав Лицарів Колумба в Україні долучилося понад 200 чоловіків, тож сьогодні Орден налічує понад 1800 братів.


Наступна Конвенція відбудеться навесні 2022 року у Тернополі.

Віта Якубовська

Джерело: CREDO
Новини з України 10:01 Понеділок 0 110 «Не нам, Боже, не нам, а Імені Твому слава...» – деканальна зустріч молоді в Червонограді В парафії Зіслання Святого Духа у Червонограді, 11 червня, вперше відбулася Деканальна зустріч молоді. Священики, сестри, семінаристи та молодь з Кам’янки-Бузької, Нового Яричева, Старої Скваряви, Жовкви, Рави-Руської, Сокаля, Червонограда, гості зі Львова та гурт ​​​​«S. Anto» зібралися в урочистість Пресвятого Серця Ісусового, на драйвову молитву, щоб співом, словом та своєю присутністю величати Бога.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.