Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Молитва до Пресвятої Богородиці за богопосвячених осіб
13:01 Середа 0 812
12-05-2021, 13:01

Молитва до Пресвятої Богородиці за богопосвячених осіб

Пресвята Богородице, Ти — образ Церкви, Нареченої без плями і пороку, яка, наслідуючи Тебе, «береже непошкоджену віру, непорушну надію і щиру любов»: підтримай богопосвячених осіб у їхньому прагненні до вічного блаженства.

Тобі ввіряємо їх, Діво Відвідин, щоб вони могли служити людським потребам, приходити ближнім на допомогу, але, перш за все, нести Христа. Навчи їх проповідувати чудеса, які Господь звершив у світі, щоб усі люди змогли величати Його Ім’я. Підтримуй їхній труд заради бідних, голодних, позбавлених надії, всіх малих і всіх, хто щирим серцем шукає Твого Сина.

До Тебе, наша Мати, яка прагнеш духовного і апостольського оновлення своїх синів і дочок як відповіді любові та повного присвячення себе Христу, ми з надією звертаємось у нашій молитві. Ти завжди виконувала волю Отця — ревна в послуху, покірлива в бідності, чуйна у плідній невинності, — випроси у Твого божественного Сина, щоб усі, хто отримав дар слідування за Ним у богопосвяченому житті, змогли нести свідчення про цей дар своїм преображеним життям, радісно йдучи разом зі всіма своїми братами і сестрами до Небесної Вітчизни і до незгасного світла.

Просимо Тебе, щоби в усіх і в усьому був прославлений, благословенний і гідний любові Всевишній Господь усього сущого — Отець, Син, і Святий Дух. Амінь.

З молитовника "Щоденно з Богом"

Зображення КМЦ
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.