Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Ватикан: ще 300 бідних отримають щеплення від Covid-19
14:01 Субота 0 146
8-05-2021, 14:01

Ватикан: ще 300 бідних отримають щеплення від Covid-19

В той час, як у пункті вакцинації при залі Павла VI у Ватикані щеплення від коронавірусу отримає чергова група потребуючих, всі очікування перевищує участь у кампанії «відкладена доза», що дало змогу надати допомогу Індії та Сирії.
Про це повідомляє Vatican News.

У суботу, 8 травня 2021 року, чергова група потребуючих, в основному, людей, які живуть на вулиці, отримають щеплення від Covid-19 у ватиканському осередку вакцинації, оснащеному в фойє залу Павла VI у Ватикані. Як розповів кардинал Конрад Краєвський, Папський роздавач милостині, протягом останніх двох тижнів в медпункті «Мати Милосердя», розташованому біля площі Святого Петра, тривав збір заявок на вакцинацію. Записалося коло 300 людей.

Цього разу йдеться про людей, які, зазвичай, не отримують систематичну допомогу від харитативних організацій. Нагадаємо, що на самому початку кампанії щеплення у Ватикані, поряд з громадянами та працівниками Ватикану, вакцину отримали бідні, що отримують допомогу в структурах Апостольської елемозінерії. З нагоди Великодня були вакциновані коло 1400 осіб, якими опікуються різні організації: першу дозу вони отримали під час Великого Тижня, а другу – в день іменин Святішого Отця.

Допомога Індії та Сирії

Апостольська Елемозінерія також інформує про те, що кампанія «відкладена доза», в рамках якої на сайті www.elemosineria.va можна скласти пожертву на придбання вакцини для потребуючих, перевищила найсміливіші очікування. Завдяки великодушності жертводавців через відповідні Апостольські нунціатури вже передано 200 тисяч доларів для Індії та 350 тисяч для Сирії.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.