Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа візьме участь у зустрічі, присвяченій демографічній кризі в Італії та світі
11:02 Вівторок 0 107
4-05-2021, 11:02

Папа візьме участь у зустрічі, присвяченій демографічній кризі в Італії та світі

У п’ятницю 14 травня 2021 року Святіший Отець візьме участь у відкритті зустрічі, присвяченій демографічній кризі в Італії та в усьому світі.
Про це повідомляє Vatican News.

Вже перед пандемією, упродовж останнього десятиріччя, в Італії спостерігалося різке старіння населення. До цього призвели певні структурні та законодавчі недоліки на фіскальному, економічному та соціальному рівнях; а значному погіршенню демографічної ситуації сприяв Covid-19. Для того, аби відповісти на цю проблему, католицька організація «Форум сімейних асоціацій» вирішила організувати зустріч під назвою «Генеральні штати щодо народжуваності», що відбудеться в Римі 14 травня 2021 року і транслюватиметься також онлайн. У понеділок, 3 травня 2021 року, Ватиканський прес-центр повідомив, що на відкриття цього заходу прибуде Папа Франциск.

Назва цієї зустрічі пов’язана з тим, що до участі в ній запрошені представники різних інституцій, підприємств, ЗМІ та культури Італії, аби обговорити проблему демографічної зими в країні та сприяти новому сприйняттю теми народжуваності.

Під час відкриття зустрічі виступлять також Міністр Італії у справах сім’ї Елена Бонетті, Міністр освіти Патріціо Б’янкі та Президент регіону Лаціо Нікола Дзінґаретті. До програми заходу входять три тематичні круглі столи, перший з яких присвячений підприємництву, другий – банкам і страховим компаніям, і третій – ЗМІ, спорту та культурі.
Новини зі світу 13:02 Вівторок 0 137 Благословення Папи для нового співкатедрального собору на Мадагаскарі Коротким відеопосланням Єпископ Риму привітав причетних до побудови та учасників посвячення співкатедрального собору Святого Йосифа в дієцезії Морондави на Мадагаскарі.