Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Благословення Папи для нового співкатедрального собору на Мадагаскарі
13:02 Вівторок 0 136
4-05-2021, 13:02

Благословення Папи для нового співкатедрального собору на Мадагаскарі

Коротким відеопосланням Єпископ Риму привітав причетних до побудови та учасників посвячення співкатедрального собору Святого Йосифа в дієцезії Морондави на Мадагаскарі.
Про це повідомляє Vatican News.

Після свого незабутнього візиту, здійсненого на початку вересня 2019 року, 1 травня 2021 року, в свято святого Йосифа Робітника, Папа Франциск «повернувся» до цієї країни у віртуальний спосіб, розділивши радість з учасниками посвячення співкатедрального собору Святого Йосифа в Міандрівасо, що в дієцезії Морондави.

Святіший Отець, переглядаючи фото, надіслані з місця події, висловив своє цінування праці в дієцезії. «Радію разом з вами з огляду на роботу, яку ви звершуєте, як також з огляду на всю освітню, соціальну та релігійну працю», – сказав він, згадавши і про прокладення каналів для гідратації. «І молюся до святого Йосифа, аби захищав вас», – додав Папа, уділяючи благословення та просячи не забувати молитися за нього.

Як розповів місцевий єпископ Марі Фабієн Рааріламбоніаіна, Міандрівасо, що нараховує 20 тисяч мешканців, розташоване на відстані 300 кілометрів від Морондави, тож місцеві люди почуваються віддаленими, загубленими серед лісистої та пустельної території.

«Дякуємо Папі за те, що звернув свій погляд на нас, хоч і перебуваємо далеко. Своїм серцем він бачить те, що віддалене на тисячі кілометрів і невидиме для очей. Завдяки цьому співкатедральному соборові, спорудженому 200 вбогими каменоломами, чоловіками та жінками, населення почувається ближчим до Бога», – зазначає ієрарх, дякуючи Святішому Отцеві за цю «прекрасну несподіванку».