Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Недільні заклики Папи: молитва до Богородиці, солідарність з М’янмою та Ізраїлем
17:01 Неділя 0 94
2-05-2021, 17:01

Недільні заклики Папи: молитва до Богородиці, солідарність з М’янмою та Ізраїлем

Під час недільної зустрічі з вірними Папа нагадав про молитовну ініціативу з нагоди початку травня, заохотивши до окремої молитви за М’янму, висловивши співчуття Ізраїлеві та підтримавши зусилля організації «Meter», яка бореться проти насильства над дітьми.
Про це пише Vatican News.

Після молитви «Царице Неба» в неділю, 2 травня 2021 р., представивши вірним нового блаженного та привітавши з Великоднем християн Сходу, Папа Франциск також звернув увагу на те, що ми увійшли в місяць травень, протягом якого «народна побожність різними способами виражає набожність до Діви Марії».

«Цього року він буде позначений молитовним марафоном, що проходитиме через важливі Марійські санктуарії, випрошуючи завершення пандемії. Вчора ввечері був перший етап у базиліці Святого Петра», – сказав він, додаючи, що в цьому контексті існує одна ініціатива, близька його серцю, яка заохочує «молитися за мир, присвятивши М’янмі одне “Радуйся, Маріє” зі щоденної молитви Розарія». «Кожен з нас звертається до мами, коли перебуває в потребі або потрапляє в труднощі; ми ж протягом цього місяця просімо в нашої небесної Матері промовити до сердець всіх відповідальних за долю М’янми, аби вони знайшли мужність ступати дорогою зустрічі, примирення та миру», – мовив Святіший Отець.

Глава Католицької Церкви «зі смутком» висловив свою близькість населенню Ізраїлю, де внаслідок трагедії на горі Мерон загинуло сорок п’ять людей, а чимало отримали поранення. «Запевняю згадку в молитві за жертви цієї трагедії та за їхніх родичів», – сказав Папа, скерувавши також свою думку до асоціації «Meter», заохочуючи бути витривалою в зусиллях, «спрямованих на підтримку дітей, які постраждали від насильства та визискування».
Новини з Ватикану 10:02 П'ятниця 0 65 Представлення послання Папи з нагоди Всесвітнього дня мігранта і біженця Ділячись думками про різні аспекти поняття “ми”, що стало ключовим у посланні Святішого Отця з нагоди цьогорічного Всесвітнього дня мігранта і біженця, учасники презентації цього документа наголосили, що рішення, які приймаються в одній частині світу, впливають на життя людей у всьому світі та що подолання егоїзму та турбота про всіх має важливе значення для виживання людства.