Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Праця над фільмом «Вірити» – ще один крок ближче до прем`єри
18:00 Вівторок 0 304
27-04-2021, 18:00

Праця над фільмом «Вірити» – ще один крок ближче до прем`єри

В офісі EWTN Україна відбувся «внутрішній» показ фільму. Продюсери та команда, а також кілька глядачів, мали можливість переглянути відео та поділитись враженнями. 

Вражає, наскільки вдало поєднані кадри відео, звук та музика. Здається, що перебуваєш прямо на місці подій. Музика, яка була написана спеціально для фільму, додає неповторності та глибини кожному епізоду. 


«Репресії глибоко засіли в моїй родовій пам'яті. Два покоління моєї сім'ї постраждали від політичних репресій та етнічних чисток в 1930-37 рр. Зовсім маленькою, я заслуховувалась оповідями тих страшних трагічних часів від моєї прабабусі, котра назавжди буде для мене прикладом мужності, сили духу та волі. Одним з найяскравіших образів, що закарбувалися в моїй пам'яті, є історія про те, як одного дня по дорозі до храму на Святу Месу її, 14-річну дівчинку, зустріли червоноармійці. Вони допитували її, обшукали і відібрали їй з рук молитовник. Для бабусі він був справжнім скарбом тому вона почала самовіддано вмовляти їх повернути. Демонстративно вирвавши перші три сторінки, вони првернули молитовник і відпустили її. Цей молитовник я зберігаю тепер як найціннішу пам'ять про бабусю», – розповіла Вікторія Государська, глядачка та член журі на кінофестивалі "Молодість" від SIGNIS. 

Крім цього, відбулась робоча зустріч, яку очолив генеральний продюсер фільму о. Павло Вишковський ОМІ, присвячена фінальному етапу монтажу. Обговорювались також подальші кроки у праці над фільмом, плани щодо його розповсюдження та прем'єрного показу.


Прем`єру картини можна буде побачити на екранах кінотеатрів восени 2021 року. А для того, щоб проєкт міг успішно завершитись, просимо і надалі про молитовну і матеріальну підтримку. Нагадуємо, фільм створюється стараннями Згромадження Місіонерів Облатів Марії Непорочної, Телебачення Віковічного Слова в Україні у співпраці з командою на чолі з режисером Артемом Шеметом та продюсером Ігорем Качуром.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.