Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Урочисте вшанування покровителя Львівської семінарії та освячення статуї святого Йосифа
12:01 П'ятниця 0 234
19-03-2021, 12:01

Урочисте вшанування покровителя Львівської семінарії та освячення статуї святого Йосифа

19 березня 2021 року, у Вищій духовній семінарії св. Йосифа у Брюховичах під час святкування 25-річчя відновлення її діяльності семінаристи з цілої України разом із своїми єпископами молились за заступництвом святого Йосифа.
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.


В урочистість святого Йосифа біля будинку, де живуть семінаристи була освячення статуя Святого Покровителя. Спочатку всі спільно співали годинки на честь святого Йосифа і після архієпископ Мечислав Мокшицький поблагословив та окропив статую святого Йосифа.


Олександр Кусий
Новини з України 10:01 Понеділок 0 110 «Не нам, Боже, не нам, а Імені Твому слава...» – деканальна зустріч молоді в Червонограді В парафії Зіслання Святого Духа у Червонограді, 11 червня, вперше відбулася Деканальна зустріч молоді. Священики, сестри, семінаристи та молодь з Кам’янки-Бузької, Нового Яричева, Старої Скваряви, Жовкви, Рави-Руської, Сокаля, Червонограда, гості зі Львова та гурт ​​​​«S. Anto» зібралися в урочистість Пресвятого Серця Ісусового, на драйвову молитву, щоб співом, словом та своєю присутністю величати Бога.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.