Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Віртуальна зустріч з нагоди відкриття спеціального року «Сім’я Amoris laetitia»
11:02 Неділя 0 138
14-03-2021, 11:02

Віртуальна зустріч з нагоди відкриття спеціального року «Сім’я Amoris laetitia»

Дикастерія в справах мирян, сім’ї та захисту життя, Римська дієцезія та Папський Богословський Інститут ім. Йоана Павла ІІ запрошують на он-лайн захід, присвячений п’ятій річниці Апостольської напоумлення «Amoris laetitia».
Про це повідомляє Vatican News.

«Наша щоденна любов» – таку тему матиме віртуальна зустріч, що відбудеться 19 березня 2021 року і відкриє низку заходів, присвячених спеціальному Рокові «Сім’я Amoris laetitia», ініційованому Святішим Отцем з нагоди п’ятої річниці Апостольського напоумлення Amoris laetitia (Радість любові) про красу та радість сімейної любові. Організатори цієї зустрічі – Дикастерія в справах мирян, сім’ї та захисту життя, Римська дієцезія та Папський Богословський Інститут ім. Йоана Павла ІІ – зазначають у своєму комюніке, що їхня мета полягає в тому, аби завдяки душпастирським та богословським роздумам зробити внесок у Всесвітню зустріч сімей, заплановану на 26 червня 2022 року.

Віртуальна зустріч стане початком шляху, що допоможе Церкві відкрити все багатство цього Апостольського напоумлення Папи Франциска, присвяченого сім’ї.

Спеціальний рік, присвячений сім’ї у п’яту річницю Amoris laetitia, був проголошений Папою Франциском 27 грудня 2020 року. Мета цього всецерковного заходу – наблизити Церкву до сімей, які зазнають тяжких випробувань під час пандемії; а також сприяти тому, аби післясинодальне Апостольське напоумлення принесло рясні плоди.

Віртуальна зустріч, що складатиметься з двох частин, транслюватиметься на каналах організаторів у соціальних мережах, зокрема, на каналі YouTube Богословського інституту ім. Йоана Павла ІІ. Перша частина буде присвячена 5-й річниці документа «Amoris laetitia» та завершиться словом Папи Франциска, а друга частина – розглядові різних богословських аспектів.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.