Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Перед смертю важкохвора дівчинка здійснила свою мрію — стала місіонеркою
17:01 Середа 0 269
10-03-2021, 17:01

Перед смертю важкохвора дівчинка здійснила свою мрію — стала місіонеркою

10-річна дівчинка з Іспанії перед смертю здійснила свою мрію і стала католицькою місіонеркою. За кілька днів вона померла від пухлини мозку.

10-річна Тересіта Кастільйо де Дієго померла після трьох років боротьби з пухлиною мозку. Її історію описав у листі отець Анхель Каміно Ламета, вікарій Мадридської дієцезії. У лютому 2021 року він відправляв Святу Месу в одній зі столичних лікарень. Тоді лікарняні капелани запропонували йому зустрітися з однією з пацієнток, у якої наступного дня була запланована операція з видалення пухлини мозку.

«Я приїхав у відділення і після проходження всіх тестів лікарі провели мене до Тересіти. Її голова була повністю забинтована, але обличчя було відкрите, і я міг його бачити», — згадує священик.


Дівчина сказала священикові, що дуже любить Ісуса і хотіла би стати місіонеркою. Отця глибоко зворушили її слова; він поблагословив дівчинку і сказав, що відтепер вона — місіонерка і що ще сьогодні він принесе їй місійний хрест і документ, який це підтверджує.

Отець Каміно уділив їй Таїнств Євхаристії та Єлеопомазання і того ж дня повернувся до Тересіти з місійним хрестом та документом. «Це була мить тихої молитви. До нас долучилися медсестри і зробила нам кілька світлин, які залишаться незабутнім спогадом», — пише священник. Дівчинка попросила маму повісити хрест над її лікарняним ліжком. «Завтра я візьму його в операційний зал. Тепер я місіонерка», — сказала Тересіта.    

Дівчинка щодня ходила на Святу Месу

Тересіта родом із Росії; коли їй було три роки, її вдочерила іспанська сім’я. Із самого початку дівчинка вирізнялася глибоким духовним життям, вона щоденно ходила на Святу Месу.

2015 року лікарі вперше виявили у неї пухлину мозку. Перше лікування було успішним, але за три року пухлина знову почала рости. В січні 2021 року Тересіта повернулася до лікарні з сильними болями. Тоді дівчинка довірилася опіці бл.Карло Акутіса.


Спочатку операцію запланували на 11 січня, але через ускладнення її не вдалося провести. Крім того, Тересіта з мамою захворіли на коронавірус. Мати дівчинки сказала, що віра допомагала їй у хворобі. «Коли вона жертвувала свої страждання, то мені спало на думку, що Ісус використовує їх, щоби спасти більше людей», — сказала жінка.

В останні тижні свого життя Тересіта нагадувала своїй матері Ісуса, який страждає на хресті, зокрема, коли дівчинка вже не могла пити, а медсестри клали їй до рота змочену у воді марлю.

7 березня 2021 року Тересіта Кастільйо де Дієго померла; її поховали наступного дня. Архієпископ Мадрида кардинал Карлос Осоро був присутній на її похороні.

Джерело: CREDO

Зображення: Archidiocesis de Madrid, Catholic News Agency
Новини зі світу 13:02 Вівторок 0 137 Благословення Папи для нового співкатедрального собору на Мадагаскарі Коротким відеопосланням Єпископ Риму привітав причетних до побудови та учасників посвячення співкатедрального собору Святого Йосифа в дієцезії Морондави на Мадагаскарі.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.