Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Освячення пам’ятника св. Йоана Павла ІІ у Нижанковичах
11:01 Понеділок 0 265
5-10-2020, 11:01

Освячення пам’ятника св. Йоана Павла ІІ у Нижанковичах

У суботу, 3 жовтня, до римо-католицького костелу святої Трійці, що у Нижанковичах, привезли мощі Йоана Павла ІІ, а також освятили пам’ятник святому, що спорудили на території храму минулоріч.
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

Дозвіл на те, щоб привезти мощі Йоана Павла ІІ до Нижанкович дав архієпископ Мечислав Мокшицький. Він був секретарем Йоана Павла ІІ і Бенедикта XVI.

Святкова Літургія розпочалася об 11 годині. Місцевому настоятелю Ґжеґошу Кіді співслужили отці Самбірського деканату, а очолив Святу Месу архієпископ Мечислав Мокшицький.

Зазначимо, що мощі Йоана Павла ІІ, а саме волосся, тепер перебуватимуть у храмі постійно. Тож паломникам радять відвідувати храм у дні, коли звершується Літургія: щосуботи о 10:00 та щонеділі о 16:00. В інші дні храм зачинений.


Додамо, що костел Святої Трійці у Нижанковичах є санктуарієм. Промовистим фактом з його історії є те, що у переддень смерті Папи Римського Йоана Павла ІІ заплакала фігура Матері Божої з Люрду, що є у храмі - і так тривало, поки не похоронили святого.
Новини з України 10:01 Понеділок 0 110 «Не нам, Боже, не нам, а Імені Твому слава...» – деканальна зустріч молоді в Червонограді В парафії Зіслання Святого Духа у Червонограді, 11 червня, вперше відбулася Деканальна зустріч молоді. Священики, сестри, семінаристи та молодь з Кам’янки-Бузької, Нового Яричева, Старої Скваряви, Жовкви, Рави-Руської, Сокаля, Червонограда, гості зі Львова та гурт ​​​​«S. Anto» зібралися в урочистість Пресвятого Серця Ісусового, на драйвову молитву, щоб співом, словом та своєю присутністю величати Бога.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.