Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » Марійний день у році встановлення тиврівського храму санктуарієм Кам'янець-Подільскої дієцезії
18:24 Четвер 0 854
30-04-2020, 18:24

Марійний день у році встановлення тиврівського храму санктуарієм Кам'янець-Подільскої дієцезії

Слава Ісусу Христу! Розпочинаємо перший день зосередження з Марією в цьому році. Запрошуємо разом з нами переживати Марійні дні в Тиврові. Цей рік є особливим, оскільки уже 5 вересня у Тиврівської святині відновиться гідність санктуарію. Матір Божа носитиме титул Цариці Мучеників.
Субота, 2 травня

11.15 - Конференція.

12.00 - Свята Меса (за добродіїв та в намірах паломників).

13.00 - Молитва на розарії до Ісуса у Пресвятих Дарах.

Трансляція: https://www.youtube.com/channel/UCOyQxpdeSt5GgkKePFV-G6A/live

Щиро Вас запрошуємо до спільної молитви, вшановуючи Тиврівську Божу Матір.

Темою Марійних днів цього року є покликання людини.

Будемо з Марією дякувати за дар покликання наших єпископів, священиків, богопосвячених осіб. Молитись за тих, хто завершивши, тут на землі своє служіння, відійшов вже до Господа.

Проситимемо про нові, святі, численні покликання, адже для всіх нас це можливість жити в єдності з Богом через святі таїнства, духовну християнську формацію дітей, молоді та дорослих.

Дивлячись на покликання богопосвячених осіб, можемо задуматись над тим як я виконую своє життєве покликання як жінка, мати, син, чоловік; свою працю, навчання, відкриваючи - розвиваючи отримані від Бога таланти?

Заохочуємо Вас також просити Тиврівську Божу Матір про припинення та захист від епідемії. На початку ХХ ст. Вона випросила в Бога в час епідемії тифу в Тиврові зцілення малої дівчинки.

Маріє, довіряємо Тобі наші сім'ї, Тиврів і всю Україну!

Запрошуємо до спільної молитви!

Прохання до Божої Матері можна надсилати також тут або на електронну пошту: tivrivomi@gmail.com


Також публікуємо дати та теми Марійних днів:

2 травня – „Тож благайте Господаря жнив, щоби послав робітників на свої жнива” (Мт 9,38) Просімо Бога про нові численні: святі покликання.

6 червня – „Ісус побачив чоловіка, який сидів на митниці, і котрий звався Матеєм, та й каже йому: “Іди за Мною!” Той підвівся і пішов слідом за Ним” (Мт 9, 9). Дякуючи за минулий навчальний рік, молімося за дітей і молодь, щоб були уважні до голосу Бога.

4 липня – „Коли ти був молодший, то підперізувався сам і ходив, куди хотів; коли ж постарієш, простягнеш свої руки й інший тебе підпереже та поведе, куди не захочеш” (Йн 21, 18) – Подяка Богу за священиків, богопосвячені  особи хворих, похилого віку.

1 серпня – „А з Ним було Дванадцятеро та деякі жінки, які були оздоровлені від злих духів і хвороб” (Мт 8,1) – Молімося про жіночі покликання до служіння Богу, Церкві та людям.

5 вересня - Всеукраїнський День пам’яті постраждалих за віру, встановлення санктуарію Матері Божої Тиврівської, Цариці Мучеників.

3 жовтня – „Тож вирушивши у дорогу, зробіть учнями всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа” (Мт 28,19) – Молімося про місійні покликання з України.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.