Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » У Нігерії монахиня врятувала від пожежі кілька сотень людей, а сама померла
16:13 Вівторок 0 602
31-03-2020, 16:13

У Нігерії монахиня врятувала від пожежі кілька сотень людей, а сама померла

Сестра Генрієтта Алоха, вихователька католицького Віфлеємського коледжу в Абул-Адо, Нігерія, врятувала з пожежі будівлі всіх своїх вихованок. На жаль, їй самій не вдалося врятуватися.
Пожежа у Вифлеємському коледжі виникла за секунду після того, як під час богослужіння тут стався вибух газу. Вогонь також швидко поширився на сусідні будівлі. Попри втручання пожежників стихія призвела до загибелі 15 людей та величезних втрат.

Архієпископ Альфред Адевале Мартінс, митрополит Лагоса, наголосив, що сестра Генрієтта «заплатила найвищу ціну за самовіддане служіння понад 300 ученицям, якими вона опікувалася».

Владика додав, що завдяки героїчному вчинку сестри Генрієтти також вдалося врятувати місцевого священика, якого вважали зниклим безвісти. Усі врятовані учениці почуваються добре. Вони швидко знайшли житло в інших католицьких школах і там зможуть продовжити навчання.

Сестра Генрієтта належала до Згромадження Найсвятішого Серця Ісуса (SACF), першого ордену в центрально-західній Нігерії, який заснував архієпископ Патрік Ебоселе Екпу, почесний архієпископ Беніна. Члени Згромадження займаються насамперед усуненням причин бідності, поліпшенням статусу жінок, прагненням до соціальної справедливості, любові та єдності як у самій Нігерії, так і в Італії та США.

Джерело: Католицький оглядач з посиланням на pch24.pl
Новини зі світу 15:01 Неділя 0 90 Єпископи ЄС: аборт не є дбанням про репродуктивне здоров'я З огляду на заплановані в Європейському парламенті дебати щодо постанови про репродуктивне здоров’я, яка передбачає так зване «право на аборт», європейські єпископи нагадують про права ненародженої дитини та про право на свободу сумління.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.