Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » Паломництво до Святої Землі (оновлено деталі)
17:52 Середа 0 1 394
4-09-2019, 17:52

Паломництво до Святої Землі (оновлено деталі)

Парафія св. Олександра у місті Києві запрошує взяти участь у паломництві "Слідами Господа Ісуса" до Святої Землі, що відбудеться з 21 по 28 березня 2020 року.

У програмі відвідання таких місць: гора Кармель, Хайфа, гора Табор, Назарет, Кана, гора Блаженств, Капернаум, Табха, Галилейське море, Єрусалим, Вифлиєм, Витанія, Єрихон, Йордан, Мертве море.

Додаткову інформацію можна отримати у парафії св. Олександра (вул. Костьольна,17, Київ) або у о. дк. Яцка Павловіча, 0965007941, giacinto4884@gmail.com

Вся програма паломництва реалізовується українською мовою. Щодня передбачена Свята Меса.

1 день: КИЇВ - ТЕЛЬ АВІВ - ЄРУСАЛИМ – ВИФЛЕЄМ
Збір в аеропорту Бориспіль. Реєстрація. Виліт до Тель-Авіву. Приліт в Тель-Авів. Переїзд до Єрусалима. Базиліка Гробу Господнього - відвідини. Переїзд до готелю у Вифлеємі. Обід-вечеря, ночівля.

2 день: ЄРУСАЛИМ – ВИФЛЕЄМ
Переїзд на Оливну гору з прекрасним видом на Святе Місто- Бетфаге, храми: «Pater Noster - Отче наш», «Dominus Flevit - Господь заплакав», перехід до Гефсиманського саду і Базиліки Агонії – Всіх Народів. Переїзд до Вифлеєму, місця народження Ісуса. Поле Пастухів, Базиліка Різдва Христового, Печера Св. Ієроніма, Молочна печера. Обід-вечеря, ночівля.

3 день: ЄРУСАЛИМ
Сніданок. Переїзд до Єрусалиму - Церква Святого Анни та купіль Силоам, каплиця Бичування та Покладення Хреста. Молебень Хресної дороги вулицями Старого Єрусалиму. Перехід вірменським кварталом до єврейського кварталу та Стіни Плачу. Повернення в готель. Обід-вечеря, ночівля.

4 день: АЙНКАРІМ– ЄРУСАЛИМ
Сніданок. Переїзд до Аін Карім–Санктуарій Відвідин св. Єлизавети і народження Івана Хрестителя. Інститут Яд Вашем. Потім гора Сіон - церква Галіканте, Горниця, Церква Успіння Пресвятої Діви Марії.

5 день: ХАЙФА - ЦЕЗАРЕЯ НАДМОРСЬКА - НАЗАРЕТ - КАНА ГАЛИЛЕЙСЬКА
Сніданок. Переїзд до Хайфи – відвідання Санктуарію на горі Кармель – Храм Пресвятої Діви Кармелю - Базиліка, печера Іллі. Переїзд до Цезареї Надморської, екскурсія по Акведуку. Переїзд до Кани Галілейської, де Ісус здійснив перше чудо - перемінив воду на вино під час весільного бенкету. Назарет – місце дитинства Ісуса. Печера і базиліка Благовіщення Пресвятої Діви Марії, а також Храм св. Йосифа. Обід-вечеря, ночівля.

6 день: ГОРА ТАБОР - ГОРА БЛАЖЕНСТВ - КАФЕРНАУМ – ТАБГА
Сніданок. Спеціальними автобусами виїзд на гору Табор, де Христос з'явився у славі разом з Мойсеєм та Іллєю. Переїзд до Гори Восьми Блаженств з каплицею, яка присвячена Нагірній проповіді. Кафернаум – відвідання міста Ісуса. Табга – храм чудесного розмноження хліба та риби. Храм «Примат Св. Петра» на березі Галилейського моря – місце помазання Петра на главу Церкви і чудесного вилову риби. Подорож кораблем по Галілейському морі. Переїзд до Вифлеєму на Обід-вечерю та ночівлю.

7 день: ВИТАНІЯ - ЄРИХОН - МЕРТВЕ МОРЕ
Сніданок. Переїзд до Витанії - храм Св. Лазаря, Марії та Марти. Переїзд до річки Йордан – відновлення Таїнствa Хрещення, Єрихон – найстаріше місто в світі, гора Спокус (вхід для бажаючих) та Смоківниця – дерево Закхея. Мертве море. Момент релаксації та купання для бажаючих. Повернення до Вифлеєму. Обід-вечеря, ночівля.

8 день: ВИФЛЕЄМ– ТЕЛЬ АВІВ – КИЇВ
Переїзд в аеропорт. Збір. Запланований виліт до Києва

ЦІНА: 800 $ з особи.
ЦІНА ВКЛЮЧАЄ:
- авіаперевезення по маршруту: Київ-Тель-Авів-Київ,
- проживання: 2, 3-місні номери з ванними кімнатами,
- харчування: сніданки та вечері за програмою,
- пастирська допомога та керівництво,
- зручний автобус в Ізраїлі,
- страхування від нещасних випадків та КЛ.
- прогулянка на човні Галілейським морем
- таксі на гору Табор
- вхідні квитки
- звукова система (radio tour guide system)
- чайові
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.