Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Апостольський Нунцій в Україні зустрівся з Папою Франциском
12:57 Вівторок 0 1 283
9-10-2018, 12:57

Апостольський Нунцій в Україні зустрівся з Папою Франциском

Вранці в суботу, 6 жовтня 2018 року, Його Святість Папа Франциск прийняв на приватній аудієнції Його Високопреосвященство Клаудіо Ґуджеротті, титулярного архієпископа Равелло, Апостольського Нунція в Україні.
Папа Франциск поцікавився різними питаннями, пов’язаними з ситуацією в Україні. Довідавшись про результати завершеної акції «Папа для України», він висловив задоволення з виконаної роботи та глибоке занепокоєння стражданнями, які й досі тривають. Папа запевнив, що міркує про можливість організувати нову допомогу для жертв, особливо дітей і найбільш незахищених у цій трагедії.

Папа Франциск уділив Апостольське благословення католикам і всім мешканцям України, запевняючи у щоденній молитві за мир, суспільний і моральний розвиток та братерство поміж усіма, хто вірить у Христа.
Новини зі світу 15:01 Неділя 0 90 Єпископи ЄС: аборт не є дбанням про репродуктивне здоров'я З огляду на заплановані в Європейському парламенті дебати щодо постанови про репродуктивне здоров’я, яка передбачає так зване «право на аборт», європейські єпископи нагадують про права ненародженої дитини та про право на свободу сумління.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.