Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » ХVI ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ПАЛОМНИЦТВО КРУЦІЯТИ ВИЗВОЛЕННЯ ЛЮДИНИ
09:51 П'ятниця 0 2 016
20-10-2017, 09:51

ХVI ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ПАЛОМНИЦТВО КРУЦІЯТИ ВИЗВОЛЕННЯ ЛЮДИНИ

Санктуарій Матері Божої Фатімської,
28-29 жовтня 2017, Довбиш

«КРУЦІЯТА ВИЗВОЛЕННЯ ЛЮДИНИ
ЯК ВІДПОВІДЬ НА ФАТІМСЬКЕ ПОСЛАННЯ НЕПОРОЧНОЇ»
Дорогий Брате, дорога Сестро!
28 - 29 жовтня2017 р в Санктуарії Матері Божої Фатімської у Довбиші відбудеться Шістнадцяте Всеукраїнське Паломництво Круціяти Визволення Людини, на яке запрошуємо усіх, хто належить до Круціяти, а також тих, кого хвилюють проблеми алкоголізму, різні форми поневолення людини та все, що принижує людську гідність.
Мати Божа у Фатімі просила дітей про молитву і приношення жертв «за бідних грішників», особливо за тих, яким немає звідки чекати допомоги. Також Марія показала, що від цієї молитви та жертв залежить доля не лише окремих осіб, але цілих суспільств та народів. Гріх зневолює людину, а молитва і жертва, принесена з любов’ю, визволяє. Круціята визволення Людини є однією із відповідей на фатімське послання, яку з довірою дав Шановний Слуга Божий о. Франциск Бляхницький, а пізніше цілий ряд його послідовників. Відзначаючи соту річницю фатімських об’явлень і 30-ту річницю смерті о. Ф. Бляхницького, хочемо роздумувати над фрагментами його «Листа із Фатіми» (1982р), в якому він дає нам декілька практичних вказівок, які випливають з фатімського послання. Нехай ці роздуми будуть нашою духовною підготовкою до Паломництва. Запрошуємо до спільної молитви та жертви любові за «бідних грішників», а отже, і за нас самих.
Як завжди, запрошуємо бажаючих під час Хресної Дороги дати свідчення про свій досвід визволення. Будемо вдячні за свідчення, пов’язані з темою Паломництва.
Заохочуємо передавати запрошення та інформацію про Паломництво КВЛ у своїх середовищах!
Дияконія Визволення Руху Світло-Життя

Для кращої організації Паломництва просимо повідомити про свою участь.
Лєна – тел. 0973727757, Анатолій – тел. 0675837944
Адреса: Санктуарій Матері Божої Фатімської, вул. Костельна 9, смт. Довбиш, Баранівський р-н, Житомирська обл. 12724

ХVIВСЕУКРАЇНСЬКЕ ПАЛОМНИЦТВО
КРУЦІЯТИ ВИЗВОЛЕННЯ ЛЮДИНИ
28-29 жовтня 2017, Довбиш, Санктуарій Матері Божої Фатімської
«КВЛ ЯК ВІДПОВІДЬ НА ФАТІМСЬКЕ ПОСЛАННЯ НЕПОРОЧНОЇ»
Програма
Субота
9.00 – Реєстрація учасників (для бажаючих – чай, кава)
10.00 – Молитва до Святого Духа
10.15 - Привітання паломників
10.30 – Конференція: «о. Франциск Бляхницький – засновник КВЛ»
11.30 – Ініціативи Дияконії Визволення
Конференція: «КВЛ як відповідь на Фатімське послання Непорочної»
13.30 - Обід
15.00 – Коронка до Божого Милосердя
15.15 - Хресна Дорога зі свідченнями про визволення (можливість сповіді)
18.00 – ЄВХАРИСТІЯ (можливість складання декларацій Круціяти Визволення Людини)
- Фатімський Розарій (зі свічками по місту)
- вечеря
22.00 - зустріч в групах (АА, Ал-анон, молодь)
- Нічна адорація Пресвятих Дарів (можливість заступницької молитви, нічлігу)

Неділя
7.00 - ЄВХАРИСТІЯ
- сніданок
– зустріч Дияконії Визволення

Більше про Круціяту Визволення Людини можна дізнатися на сайті:

Духовна підготовка до Паломництва КВЛ

Фрагмент «Листа з Фатіми» о. Ф. Бляхницького:
ФАТІМСЬКЕ ПОСЛАННЯ І НАШІ ЗАВДАННЯ

(...) Тому, підсумовуючи приведені рефлексії, натхнені зустріччю з Фатімою, можемо сформулювати наступні 5 засад нашого функціонування в теперішній ситуації.

1. «Істина визволить вас»
Маємо самі внутрішньо визволитися від фальшивого образу реальності, котрий нам підсувають з усіх сторін, особливо через засоби масової інформації. Повіривши брехні, стаємо роззброєні і віддаємося в неволю! Маємо бути уважні і мати відвагу подивитися правді в очі, щоби знати, з яким противником маємо справу. Маємо викрити обман і називати речі по імені в світлі віри і в надприродній перспективі, кінець кінцем, єдиній слушній. Де тільки можемо, відкриваймо людям очі, щоби оцінювали ситуацію в правді!

2. «Віддайтеся Моєму Непорочному Серцю»
Знаючи правду і розуміючи, з якою саме силою маємо боротися, віддаймося Непорочній, щоб мати уділ в її силі й перемозі! У тому відданні можемо перемогти страх і віднайти довіру. Віддаючись Непорочній, беремо участь у реальності відкупдлення, вже доконаного Христом. Тож станьмо знаряддям Непорочної та Її лицарством, як нас вчив 3в..Максиміліан Кольбе.

3. «Моліться за навернення грішників»
Молімося з відвагою віри та любові за всіх без винятку! За тиранів, за зрадників, за злочинців, за засліплених і зневолених прагненням влади чи страхом. Огорнімо цією молитвою про навернення усіх тих людей, котрі підтримують і несуть цю систему поневолення народів. Протиставляймо цій силі віру і уповання, що піднімають силу Бога Найвищого, котра мусить перемогти. Відмовляймо в цьому намірі особливо щоденний Розарій, зокрема, спільно, де тільки можемо єднатися і громадитися.

4. «Покутуйте»
Не можемо переможно боротися і бути знаряддям Непорочної, якщо самі поневолені гріхом! Маємо відвернутися від гріха, від усіляких проявів свого егоїзму. Так себе визволяючи, єднаємося все повніше з Непорочною і стаємо спроможними до визволення інших. Як народ, мусимо особливо визволятися з неволі алкоголізму, нищення зачатого життя і покутувати за ті гріхи, бо вони є причиною нещасть, допущених Богом.

5. «Приносьте жертви»
Даючи без страху свідоцтво правді, будьмо готові прийняти на себе страждання і переслідування. З готовністю жертвуймо їх за тих, що їх спричиняють! Тоді ми сильніші любов’ю. Тоді перемагаємо Хрестом – так, як переміг Христос.
Таким чином, приймаючи і виконуючи Фатімське Послання в нашій актуальній ситуації, увійдемо на шлях цілковитої перемоги. Не переможемо, якщо насиллю будемо протиставляти насилля, але переможемо зло добром!
Члени Руху Світло-Життя мають особливо прийняти цю програму і реалізувати її у своїх спільнотах та родинах, а також заохочувати інших приєднатися до цієї дороги.
KS. FB, List z Fatimy 27.01.1982
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.