Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » До Інституту богословських наук в Городку зараховано 23 нових студентів
11:12 Вівторок 0 1 694
19-09-2017, 11:12

До Інституту богословських наук в Городку зараховано 23 нових студентів

11-15 вересня в Інституті богословських наук у Городку відбулася перша в новому навчальному році сесія. Перший день сесії був присвячений вступним екзаменам та співбесіді з абітурієнтами. Цього року на перший курс вступили 23 нові студенти. Всього в інституті на 5 курсах навчаються 67 студентів.

Також 11 вересня спільнота інституту відсвяткувала день народження о. ректора Віктора Білоуса.

Протягом чотирьох наступних днів в інституті тривало повноцінне навчання за розпорядком дня. Цієї сесії студенти прослухали курси “Вступ до Катехизму Католицької Церкви”, “Харитологія”, “Павлові Послання” та “Вступ до Літургіки”. Щодня священики відправляли Святу Месу для всіх студентів у каплиці інституту.

Крім того, зранку та ввечері студенти почергово провадили молитву, роздумуючи над Божим Словом.

Щовечора о. ректор Віктор Білоус звертався до спільноти та ділився власним досвідом молитви, в особливий спосіб звертаючись до першокурсників, які тільки розпочали свою дорогу навчання та праці в інституті.

Наступний сесійний з’їзд відбудеться 9 жовтня 2017 року, а вже завтра в інституті розпочинається ХХІ Всеукраїнський катехитичний симпозіум на тему “Чи потрібне богослов’я Україні?”

Довідка:

Інститут Богословських Наук Непорочної Діви Марії є вищим навчальним закладом Кам’янець- Подільської єпархії Римо-Католицької Церкви в Україні. Інститут співпрацює з Люблінським Католицьким Університетом (ЛКУ) Йоана Павла II(Польща). Навчання в інституті триває 5 років і закінчується написанням дипломної праці та випускним іспитом. Випускник інституту отримує диплом магістра богослов’я вище згаданого університету. Після отримання диплому можна пройти нострифікацію в Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту України.

Основним завданням інституту є формація свідомих освічених християн, які потім можуть стати християнськими лідерами у своїх парафіях. Передусім, вони можуть бути близькими помічниками священиків, а також живими свідками Христа у своїх середовищах.

Навчання в Інституті Богословських Наук проходить за чотирма спеціальностями:

  • Педагогічно-катехитична
  • Подружньо-сімейна
  • Музично-літургійна
  • Суспільні комунікації

До навчальної програми інституту входять: вивчення Біблії, богослов’я, філософія, релігіологія, етика, психологія, педагогіка, історія Церкви, а також відповідні предмети для кожної спеціальності.

Для студентів інституту обов’язкова також духовна формація. Для цього в розпорядку дня передбачена молитва, приготування та участь у Святій Літургії, у різного роду богослужіннях. День розпланований так, що інтелектуальна формація гармонійно поєднується з духовною. Таким чином студент стає не лише теоретиком богослов’я, але й практиком.

Джерело: ibn-gorodok.org.ua


По темі:

Інститут релігійних наук святого Томи Аквінського в Києві відзначив ювілей

Молитва святого Томи Аквінського про дар мудрості на новий навчальний рік

Спільний проект Інституту релігійних наук св. Томи Аквінського з НПУ ім. М.П. Драгоманова

Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.