Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
11:57 П'ятниця 1 9 227
5-05-2017, 11:57

Твіти з Богом

Католицький Медіа Центр презентує видання «Твіти з Богом» отця Мішеля Ремері з Нідерландів.
Ця книга про Великий вибух, молитву, Біблію, секс, Хрестові походи, гріх, кар'єру та багато чого іншого! Запитання в книзі - справжні. Протягом року молодь збиралася щотижня в храмі, у якому служив автор неподалік від Амстердаму, щоб обговорити свою віру. Усі теми були відкриті для обговорення, тому отець Мішель написав свою книгу у форматі відвертого діалогу з молодими людьми.


 
Папа Франциск вважає проект "Твіти з Богом" надзвичайно важливим! Ця книжка про суть віри, Бога, Біблію та шляхи, якими Бог налагоджує з нами зв'язок. І вона, реально, може допомогти, якщо ти хочеш зростати у своїй вірі та в стосунках з Ісусом!

Замовити книгу «Твіти з Богом» можна в Католицькому Медіа-Центрі у Києві або за телефоном:  (044) 572 69 86 або 097 965 07 94.
1 комментарій
Петро
Додав Петро
12 лютого 2020 17:24
Слава Ісусу Христу! з нетерпінням чекаю книги в наявності. Дякую. З Богом
Культура 14:01 П'ятниця 0 230 Про що говорять календарі у манускриптах? Коли на дворі спека, то думається лише про відпустку. Навіть тоді, коли вона зовсім не світить. Літо у нас тепер ніяк не асоціюється з сумлінною працею – і це зрозуміло, бо ми, здебільшого, відірвані від польових робіт. Середньостатистичного містянина збір врожаю цікавить лише в розрізі безперебійного постачання кавунами, динями та кукурудзою. Чи таким було середньовічне літо? Чи було у ньому місце відпочинку, чи усе займала робота? Роздивляємось сьогодні з #arthistorian_online найяскравіші літні образи пізнього середньовіччя!
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.