Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа ввірив свою подорож на Кіпр і до Греції заступництву Богородиці
09:01 Четвер 0 277
2-12-2021, 09:01

Папа ввірив свою подорож на Кіпр і до Греції заступництву Богородиці

Напередодні 35-ї Апостольської подорожі Папа Франциск здійснив традиційне паломництво до чудотворної ікони Богородиці Salus Populi Romani.
Про це пише Vatican News.

Пополудні в середу, 1 грудня 2021 року, згідно з уже устеленим звичаєм, Папа Франциск здійснив приватний візит до папської великої базиліки Пресвятої Богородиці в Римі, щоби помолитися перед чудотворною іконою Пресвятої Богородиці Спасіння римського люду, ввіряючи Її заступництву свою 35-ту Апостольську подорож.

В четвер, 2 грудня 2021 року, об 11:00 місцевого часу літак зі Святішим Отцем на борту відлетить з римського міжнародного аеропорту Фюмічіно до аеропорту Ларнака-Нікосія на Кіпрі. В суботу, 4 грудня, Папа Франциск прибуде до Греції, а до Риму повернеться в понеділок, 6 грудня.

Від початку свого понтифікату перед кожною Апостольською подорожжю, а також по її завершенні, Святіший Отець відвідує базиліку Santa Maria Maggiore, щоби помолитися перед іконою Діви Марії, що є Небесною Покровителькою мешканців Вічного міста, ввіряючи подорож під Її опіку, та складаючи подяку за її перебіг. Саме до Небесної Матері Папа Франциск здійснив свій перший після обрання візит за межі Ватикану.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.