Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Черговий тур реколекцій для подружніх пар відбувся в Одесі
12:01 П'ятниця 0 300
13-08-2021, 12:01

Черговий тур реколекцій для подружніх пар відбувся в Одесі

«Ти обiцяла море! - сказав розчаровано мiй чоловiк у перший день реколекцiй для подружнiх пар. I був день перший.
Мрiя моя здiйснилася. Я так давно хотiла, щоб ми разом могли бути на таких реколекцiях. Мрiя здiйснилася. Мала б бути радiсть, натомiсть з'явився страх, що чоловiк втече додому. I був день другий, третiй.... i був день сьомий.


Час пролетiв непомiтно i, виявилося, замало.


Було все: знайомство з iншими сiм'ями, спiльнi Меси, спiльнi молитви, адорацii. Можливiсть поглибити знання, щодо виховання дiтей, iхнього розвитку i внутрiшнього свiту. Екзегеза Святого Письма, дiалоги i малювали, i казки пригадували. Романтичний вечiр i Море!!!


Схiд сонця, вiдновлення вогню Божої Любовi, благословiння подружжь i трепетне вiдновлення шлюбноi обiтниці!!!


Море вражень, Море Любовi ми отримали вiд усiх, хто долучився, щоб створити цю атмосферу дому Отця Небесного.


Щиро вдячнi отцям: Євгену, Андрiю, Валентину, психологу Карiне, сестрі Йоаннi, лікарці Свiтланi, дiвчаткам анiматорам, п. Свiтланi, за готування смачних страв. Зерно посiяне, очiкуєм плодiв!!!».


Саме таким свідченням про пережиття реколекцій для подружніх пар, які відбувались з 30 липня по 6 серпня в Одесі, поділилась учасниця Тетяна.

Духовні вправи, організовані сестрами гоноратками, відбувались на терені парафії св. Климентія. Під час зустрічі учасникам товаришували: о. Андрій Олійник SCJ, бібліст о. Валентин Матушевський, доповідачка Гумінська Світлана Андріївна (лікар) та психолог Каріне Карапетян. 
Новини з України 12:00 Субота 0 215 Молімося за парафію у Брюховичах, що постраждала від пожежі Як вже повідомлялося, 3 грудня у парафії під Львовом сталась пожежа. Отець В'ячеслав Гриневич SAC, який здійснює служіння делегата провінціала отців паллотинів, дякує за молитовну підтримку та просить про подальшу молитву в намірі відновлення знищеної святині. 
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.