Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Карло Акутіс: «Як би ти на життя не дивився, воно завжди фантастичне»
13:00 Четвер 0 123
22-07-2021, 13:00
Відео 123 0

Карло Акутіс: «Як би ти на життя не дивився, воно завжди фантастичне»

15-річний комп'ютерник, блаженний Карло Акутіс, не лише створював виставки про Євхаристійні чудеса та марійні санктуарії, а й створював євангелізаційні відео. Ось одне з відео, яке Карло зробив разом із друзями.  
 
Напис, що з'являється на екрані, українською можна перекласти так: «Як би ти на життя не дивився, воно завжди фантастичне».

Нагадуємо, Карло Акутіс – блаженний католицької Церкви, який помер у 15-річному віці. Він бажав не змарнувати жодної хвилини свого життя на речі, які би не сподобались Богу. Рецептом його святості була щоденна Євхаристія, молитва на розарії та добрі справи. 

Молитва за заступництвом бл. Карло Акутіса

Отче наш, Ти явив нам ревне свідчення юного Блаженного Карла Акутіса, для якого Євхаристія була центром життя і силою у виконанні щоденних обов’язків, щоб і інші могли полюбити Тебе над усе. Вчини, щоб він якнайшвидше міг втішатися славою Святих Твоєї Церкви.

Зміцни мою віру, оживи мою надію, віднови в мені прагнення чинити милосердя, за прикладом молодого Карла, який, зростаючи в чеснотах, нині живе з Тобою. Даруй мені благодать, яка мені так потрібна... Уповаю на Тебе, Отче, і на Твого улюбленого Сина Ісуса, на Пресвяту Діву Марію, нашу наймилішу Матір, і довіряюсь заступництву Твого Слуги Карла Акутіса.

Отче наш… Радуйся, Маріє… Слава Отцю…
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.