Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Премія імені Франциска Аcсізького та Карло Акутіса
17:00 Середа 0 171
21-07-2021, 17:00

Премія імені Франциска Аcсізького та Карло Акутіса

У відповідь на заклик Папи Франциска відновити економіку в дусі загального братерства дієцезія Ассізі, Ночера-Умбра і Гуальдо-Тадіно та Дієцезіальний Релігійний Фонд - Санктуарій Обнаження св. Франциска з Ассізі, заснував щорічну премію «Франциск Ассізький та Карло Акутіс – за економіку братерства».
Першим лауреатом цієї премії став Серафіцький інститут Ассізі — реабілітаційний центр для дітей з інвалідністю, яким опікуються францисканці.

Наприкінці червня розпочався конкурсний відбір на наступний 2022 рік. У ньому можуть брати участь як окремі особи, так і організації, у тому числі апостольські нунціатури, єпископські конференції, чернечі конгрегації, повідомляє Vatican News.

Усі охочі можуть надсилати свої проєкти журі: розмір премії — 50 тисяч євро.

Мета конкурсу – «підтримка оновлення економіки під знаком загального братерства, починаючи від потреб найбільш потребуючих, у євангельській перспективі єдиного батьківства Бога і задуму любові для всіх Його дітей». Премію отримає кращий проєкт, представлений організаторам до 31 жовтня; перевага надається авторам до 35 років. Переможець отримає 50 тисяч євро та накидку, що символізує плащ, яким єпископ Гуідо накрив молодого Франциска, коли той, публічно зрікся земних благ, знімаючи свій одяг.

Знайти детальну інформацію та подати заявку на премію можна за адресою: www.francescoassisicarloacutisaward.com

Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.