Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа: «Страждаюче тіло Христа вимагає уважного погляду»
16:01 Середа 0 164
21-07-2021, 16:01

Папа: «Страждаюче тіло Христа вимагає уважного погляду»

Повернувшись додому після госпіталізації в університетській лікарні, Папа Франциск написав подячного листа на ім’я ректора Католицького Університету Пресвятого Серця, дякуючи за вірність покликанню, що випливає з назви навчального закладу.
Про це пише Vatican News.

Лікарня ім. Аґостіно Джемеллі, в якій Папа Франциск був госпіталізований на початку липня з причини планової хірургічної операції, є університетською лікарнею, адже діє при Факультеті Медицини Італійського Католицького Університету Пресвятого Серця. Повернувшись до Ватикану, Святіший Отець написав подячного листа на ім’я професора Франко Анеллі, ректора цього вищого навчального закладу, що відзначає своє сторіччя.

Покликання, вписане в ім’я

Папа пише, що повернувшись додому після госпіталізації, прагне скерувати свою думку до ректора та очолюваного ним університету, дякуючи за близькість, турботу й професійність усіх людей, які про нього піклувалися. «Піклування є вираженням серця. Католицький Університет Пресвятого Серця носить у своєму імені покликання заопікуватись людською особою», – зазначає він, звернувши увагу на те, що його госпіталізація припала на рік, коли університет сповнив сто років, святкуючи цю подію під гаслом «Століття майбуття».

Погляд, що вливає надію

«Це правда, що культурне та цілісне просування людини відчиняє двері для майбутнього. Я наочно переконався у тому, як серед палат Джемеллі немає часу для ностальгії та жалів за минулим: страждаюче Христове тіло в хворих кожного віку та стану вимагає теперішнього та уважного погляду, спроможного вливати надію в хвилини труднощів та дивитися вперед», – пише Святіший Отець, складаючи про подяку за те, що «побачив цей погляд у багатьох обличчях».
Новини з Ватикану 10:01 Вівторок 0 103 Папа: голод у світі – обурливе явище і злочин проти прав людини У посланні учасниками Попереднього Саміту ООН про продовольчі системи, який розпочався у Римі, Папа Франциск нагадує про обов’язок «викорінити несправедливість» глобального голоду.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.