Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Глава УГКЦ привітав римо-католиків з 30-річчям відновлення структур Римо-Католицької Церкви в Україні
11:02 Вівторок 0 125
20-07-2021, 11:02

Глава УГКЦ привітав римо-католиків з 30-річчям відновлення структур Римо-Католицької Церкви в Україні

Сьогодні ми з вдячністю згадуємо всі моменти вашої братньої підтримки, яких зазнала наша Церква в умовах підпілля, бо саме тоді ваші костели слугували духовним пристанищем для тисяч вірних нашої Церкви. Ми втішаємося спільною євхаристійною чашею, із якої випливає наше служіння, що його ми здійснюємо для вірних в Україні, виявляючи таким чином єдність Католицької Христової Церкви в сьогоденні.
Такими словами висловив свою вдячність Блаженніший Святослав, Глава УГКЦ, у листі до архієпископа Мечислава Мокшицького, виконувача обов’язків Голови Конференції римо-католицьких єпископів України, з нагоди святкування 30-річчя відновлення структур Римо-Католицької Церкви в Україні. Привітання Предстоятель УГКЦ склав від імені членів Синоду Єпископів Української Греко-Католицької Церкви, духовенства, монашества та мирян.

Глава УГКЦ зазначив, що у ці дні ми молитовно дякуємо милосердному Богові за даровану усім нам свободу безперешкодного ісповідування віри, адже саме 30 років тому розпався Радянський Союз, який називали «тюрмою народів», і Україна стала незалежною державою.

«Акт віднови здійснив сьогодні вже святий папа Йоан Павло ІІ, який доклав чимало зусиль, щоб впав тоталітарний режим і Церкви за «залізною завісою» могли розвиватися та вільно здійснювати своє служіння. Через десятиліття після цих подій він відвідав Україну з пастирський візитом і склав вдячність її дітям за вірність Христові в часи переслідувань, піднісши на престоли слави тих мучеників, які ціною власного життя засвідчили свою неподільну єдність із наступником апостола Петра», – пригадав Блаженніший Святослав.

Він констатував, що відновлені структури – це не тільки знак Божого милосердя, а й великий кредит довіри, який даровано за заслуги і вірність славних попередників. «Щиро бажаємо, щоб ця можливість, яку ви отримали, була наповнена змістом проповіді Євангелія, живлення Божого люду небесним хлібом – Пресвятою Євхаристією, активним катехитичним і соціальним служінням», – побажав Глава УГКЦ.

Джерело: Департамент інформації УГКЦ
Новини з України 12:01 Середа 0 127 Таїнство Єлеопомазання в Мукачівській катедрі 27 липня 2021 року у Мукачівському Кафедральному соборі святого Мартина більше двох десятків хворих та літніх людей отримали Таїнство Єлеопомазання з рук єпископа – ординарія Мукачівської дієцезії РКЦ Антала Майнека, настоятеля Мукачівської парафії о. Іштвана Поганя та отця Лайоша Яворки, який наразі служить у Римі.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.