Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Діти парафії у Зимній Воді відвідали пекарню
17:00 Вівторок 0 163
20-07-2021, 17:00

Діти парафії у Зимній Воді відвідали пекарню

У п`ятницю, 16 липня, молодь парафії Пресвятої Діви Марії Фатімської с. Зимна Вода разом із настоятелем отцем Яном Фафулою вирушила до пекарні Релігійної місії «Карітас-Спес», що у с. Пнікут. 
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

Діти познайомилися з діяльністю благодійної організації та в ігровій формі засвоювали набуті на катехитичних заняттях знання про діла милосердя. Розділившись на команди, вони складали пазли та провели конкурс “Хто швидше нагодує ближнього”.


А далі було найпізнавальніше – діти попрямували до пекарні та власноруч виготовляли і випікали булочки. Вони засвоїли весь непростий процес створення смакоти: вивчили і поєднали всі необхідні для тіста інгредієнти, замісили та розкачали його, весело і наполегливо виробляли булочки та з любов’ю наповнювали їх смачнезними начинками і випікали. Ласували діти своїми кулінарними шедеврами не самі: дорогою додому булочки розвезли по домівках літніх людей та багатодітних сімей.


Щира подяка релігійній місії «Карітас-Спес» Львівської архідієцезії РКЦ за відкритість, щиру атмосферу та неймовірний досвід!

Творити добро просто і радісно!
Новини з України 12:01 Середа 0 127 Таїнство Єлеопомазання в Мукачівській катедрі 27 липня 2021 року у Мукачівському Кафедральному соборі святого Мартина більше двох десятків хворих та літніх людей отримали Таїнство Єлеопомазання з рук єпископа – ординарія Мукачівської дієцезії РКЦ Антала Майнека, настоятеля Мукачівської парафії о. Іштвана Поганя та отця Лайоша Яворки, який наразі служить у Римі.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.