Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Андреа Бочеллі: «Той, хто віддає своє життя в руки Того, хто його створив, віддає його в добрі руки»
15:01 Вівторок 0 77
20-07-2021, 15:01

Андреа Бочеллі: «Той, хто віддає своє життя в руки Того, хто його створив, віддає його в добрі руки»

Андреа Бочеллі в інтерв’ю EWTN News поділився, що віра є сенсом для нього жити. “Якби не було життя … вічного життя, життя після життя, тоді все не мало би сенсу”, – сказав він.
Всесвітньо відомий італійський співак зазначив, що «навіть якщо життя триває 100 років, це лише незначний відрізок порівняно з вічністю.

Якби не було життя … вічного життя, життя після життя, тоді все не мало би сенсу. Але моя віра базується на надзвичайно простих міркуваннях: я не вірю в годинник без годинникаря. Я не вірю, що щось можна зробити без того, хто б це спроектував. Тому я вірю, дуже вірю в Того, Хто створив світ» – сказав Бочеллі.

Бочеллі також згадав про пандемію коронавірусу, яка завела багатьох людей у скрутне становище. «Завжди важко спідібрати слова, щоби втішити тих, хто справді страждає. Але, без сумніву, людство пережило ще складніші часи» – сказав він.

Співак нагадав, що в попередні століття людство також страждало від пандемій хвороб, які з часом пройшли, незважаючи на відсутність ліків, вакцин або антибіотиків. «Тож ми повинні дивитись у майбутнє з великим оптимізмом, адже і цей час пройде, наголосив він».

З дитинства музикант мав проблеми зі здоров’ям і через вроджену глаукому втратив зір у віці 12 років. Однак, як підкреслює Бочеллі, у своєму житті він отримав багато від Бога, перш за все прекрасну родину, друзів та шанувальників.

«Той, хто віддає своє життя в руки Того, хто його створив, віддає його в добрі руки»- сказав Бочеллі.

Джерело: Дивенсвіт

Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.