Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Літній табір парафії святого Йоана Павла ІІ у Львові в Славську
17:02 Понеділок 0 210
19-07-2021, 17:02

Літній табір парафії святого Йоана Павла ІІ у Львові в Славську

Пісочна анімація, мотузковий парк і біблійні катехезації з використанням паперу та ниток, це все було у таборі парафії святого Йоана Павла ІІ у Львові для дітей у Карпатах в Славську. 
Посеред гарної природи Карпат більше двадцяти дітей брали участь у тижневому творчому таборі, проведеним Європейським сімейним центром «Традиція».


Походи в гори, проходження екстремальних трас мотузкового парку, плавання в річках та басейні, спортивні ігри, гімнастичні вправи та курс іспанської мови -  це сталі елементи відпочинку та  інтеграції парафіян та їх друзів. Всі заходи були пронизані найважливішими духовними посиланнями. Основні істини віри, виражені в навчанні про Божу любов, гріх та спасіння в молитві та житті у Церкві - також були добре сприйняті тими, хто ще не брав участі в катехезації.


Усі катехитичні теми були представлені за допомогою активізуючих методів. На приклад: кожен писав на плечах другого комплементи, діти відчували, що пишуть позитивні тексти, ми відчуваємо по суті Божу любов. Згодом інші читають вголос похвали і позитивні відгуки людей, бо треба чути, від слухання слова, приходить віра. Так, і Боже Слово дає нам впевненість в тому, що Бог нас добре бачить.


Після підйому на гору накладали на себе кольоровий пісок, як символ оновленого життя. Використовували нитки та папір, вивчаючи біблійні історії, такі як зцілення Наамана, завоювання Єрихону та порятунок дому Раxав. Біблійні сюжети були представлені у формі театральних сцен.


Літургія Покаяння зі сповіддю та щоденна Свята Меса ввели дітей у літургійне життя Церкви.

отець Григорій Драус
Новини з України 12:01 Середа 0 127 Таїнство Єлеопомазання в Мукачівській катедрі 27 липня 2021 року у Мукачівському Кафедральному соборі святого Мартина більше двох десятків хворих та літніх людей отримали Таїнство Єлеопомазання з рук єпископа – ординарія Мукачівської дієцезії РКЦ Антала Майнека, настоятеля Мукачівської парафії о. Іштвана Поганя та отця Лайоша Яворки, який наразі служить у Римі.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.