Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Кардинал Паролін відвідав Монако: дружні стосунки між найменшими державами
16:02 Понеділок 0 92
19-07-2021, 16:02

Кардинал Паролін відвідав Монако: дружні стосунки між найменшими державами

Триденний візит Державного Секретаря Апостольського Престолу приурочений до 40-річчя підписання Конвенції між Апостольським Престолом і Князівством Монако про призначення єпископів.
Про це пише Vatican News.

Сорок років тому, 25 липня 1981 року, Апостольський Престол та Князівство Монако, підписали Конвенцію, згідно з якою Князь відмовився від права призначати місцевого єпископа, яке відтоді відійшло виключно до Апостольської Столиці. Водночас, буллою «Apostolica haec» від 30 липня 1981 року святий Папа Йоан Павло ІІ підніс єпископський осідок Монако до статусу архієпископства.

В рамках відзначення сорокаріччя цих подій, Державний Секретар Апостольського Престолу кардинал П’єтро Паролін від 17 по 19 липня 2021 року перебував з триденним офіційним візитом у цій другій після Ватикану найменшій країні світу. Кульмінаційним моментом візиту стала Свята Меса, яку він очолив у місцевому катедральному соборі.

Апостолський Престол і Князівство Монако підтримують особливі стосунки, що сягають своїм корінням ХІІІ століття.
Новини з Ватикану 10:01 Вівторок 0 103 Папа: голод у світі – обурливе явище і злочин проти прав людини У посланні учасниками Попереднього Саміту ООН про продовольчі системи, який розпочався у Римі, Папа Франциск нагадує про обов’язок «викорінити несправедливість» глобального голоду.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.