Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » XIII Велосипедне паломництво вирушило з Харкова до Бердичева
14:00 Понеділок 0 260
12-07-2021, 14:00

XIII Велосипедне паломництво вирушило з Харкова до Бердичева

У неділю 11 липня 2021 року з Харкова до Всеукраїнського Санктуарію Матері Божої Бердичівської вирушило велопаломництво.
Про це пише сторінка Харківсько-Запорізької дієцезії

Учасники паломництва під незмінним керівництвом о. Анатолія Клака MIC повинні здолати близько 650 км, щоби взяти участь відпустових урочистостях Матері Божої Святого Скапулярію 17 та 18 липня.


Традиційно, перед стартом велопрощі відбулась Свята Меса, яку очолив єпископ-емерит Мар’ян Бучек. Він уділив паломникам пастирське благословення, аби Божа ласка і опіка Пресвятої Діви Марії супроводжували їх на усіх дорогах.


Наші прочани молитимуться за Святу Церкву, Папу Римського Франциска і все духовенство, про нові покликання до священства і чернечого життя, в своїх особистих намірах та намірах Харківсько-Запорізької дієцезії, а особливо про мир в Україні та цілому світі.


Новини з України 12:01 Середа 0 127 Таїнство Єлеопомазання в Мукачівській катедрі 27 липня 2021 року у Мукачівському Кафедральному соборі святого Мартина більше двох десятків хворих та літніх людей отримали Таїнство Єлеопомазання з рук єпископа – ординарія Мукачівської дієцезії РКЦ Антала Майнека, настоятеля Мукачівської парафії о. Іштвана Поганя та отця Лайоша Яворки, який наразі служить у Римі.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.