Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Єпископ Кривицький про свято у Бердичеві: «Збираємося разом, щоб досвідчити великої Божої благодаті»
11:00 П'ятниця 0 694
9-07-2021, 11:00

Єпископ Кривицький про свято у Бердичеві: «Збираємося разом, щоб досвідчити великої Божої благодаті»

17 та 18 липня 2021 року у Бердичеві відбудуться відпустові урочистості Матері Божої Святого Скапулярію. Так, вже починаючи з 11 липня, вірні з різних куточків України вирушать у паломництво, щоб взяти у них участь.
З нагоди початку паломництва й святкування урочистостей у Бердичеві, зі словом до усіх вірних звернувся єпископ Київсько-Житомирської дієцезії Віталій Кривицький:

«Дорогі брати і сестри! Кожного року, в період святкування днів Матері Божої Бердичівської, ми збираємося разом, щоб досвідчити великої Божої благодаті. Ми відбуваємо свої паломництва, долаючи цей шлях пішки або будь-яким іншим способом, тому що знаємо, як Господь благословляє своїх дітей.

У минулому році, паломництва, по факту, як такого не було. Так, під час святкувань у 2020 році, була звершена лише урочиста Свята Меса, яка також відбулася із певними обмеженнями. Тому, сьогодні, в особливий спосіб, дякуємо Богу за можливість знову вирушити у паломництві до Бердичівського санктуарію – місця, де особисто зможемо скласти слова подяки за цей час присутності Господа у нашому житті, можливо, за численні зцілення, за Його підтримку і благословення, яке не раз досвідчували.  Окрім слів подяки Богу, матимемо нагоду звернутися до Нього зі своїми проханнями, можливо, проблемами, які сьогодні хочемо віддати Господу через заступництво Матері Божої Бердичівської.

Сердечно усіх запрошую, щоб цього року, як і в попередні роки, ми з відкритим серцем й радістю долучилися до будь-якого роду паломництва: чи пішого, чи автобусного, чи автомобільного.  Запрошую, щоб Ви відкрили у собі бажання побути разом у спільноті, і вкотре досвідчили велич єдиної Церкви. І, на кінець, запрошую до спільної молитви за нашу державу, за мир у нашій державі, а також за нас самих. Ми всі, як єдина Церква, насправді, дуже потрібні один одному!

Запрошую усіх бажаючих розділити час спільної молитви з прославою Господа 17 та 18 липня у Національному санктуарії Матері Божої Бердичівської».

Максим Железницький
Новини з України 12:01 Середа 0 127 Таїнство Єлеопомазання в Мукачівській катедрі 27 липня 2021 року у Мукачівському Кафедральному соборі святого Мартина більше двох десятків хворих та літніх людей отримали Таїнство Єлеопомазання з рук єпископа – ординарія Мукачівської дієцезії РКЦ Антала Майнека, настоятеля Мукачівської парафії о. Іштвана Поганя та отця Лайоша Яворки, який наразі служить у Римі.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.