Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа призначив Головного Доповідача XVI Звичайної Асамблеї Синоду Єпископів
09:01 П'ятниця 0 198
9-07-2021, 09:01

Папа призначив Головного Доповідача XVI Звичайної Асамблеї Синоду Єпископів

Люксембурзький кардинал Жан-Клод Оллеріш очолить працю над Кінцевим документом ватиканського синоду про синодальність.
Про це пише Vatican News.

У четвер, 8 липня 2021 року, у Ватикані повідомлено про те, що Папа Франциск призначив Головним Доповідачем XVI Звичайної Асамблеї Синоду Єпископів кардинала Жана-Клода Оллеріша, архієпископа Люксембургу.

Головний Доповідач виголошує вступну промову на початку асамблеї, представляючи матеріали для обговорення, Робочий документ і точки, навколо яких обертатиметься дискусія. Під час синодальних праць він очолює приготування Кінцевого документа, а також, якщо це необхідно, може виступати під час асамблеї, підсумовуючи аргументи, що прозвучали під час дебатів, пояснюючи деякі моменти та доповідаючи про процес написання Кінцевого документа.

«Задля синодальної Церкви: сопричастя, участь і місія» – такою буде тема XVI Звичайної Загальної Асамблеї Синоду Єпископів, яку Папа Франциск скликав на жовтень 2022 року. Згідно з новою методологію проведення синодів у Ватикані, в приготуванні Робочого документа братиме участь уся церковна спільнота. Відкриття синодального шляху відбудеться в усіх дієцезіях в жовтні цього року.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.