Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа госпіталізований на планову хірургічну операцію (ОНОВЛЕНО)
19:11 Неділя 0 592
4-07-2021, 19:11

Папа госпіталізований на планову хірургічну операцію (ОНОВЛЕНО)

Папі Франциску було проведене планове хірургічне втручання з приводу дивертикулярної хвороби.
Про це пише Vatican News.

Опівдні 4 липня 2021 року, після молитви «Ангел Господній» з вірними, зібраними на площі святого Петра у Ватикані, Папа Франциск від’їхав до лікарні імені Аґостіно Джемеллі у Римі, де йому було проведене заплановане хірургічне втручання з приводу симптоматичного дивертикулярного стенозу товстого кишківника. 

Як повідомив Директор Ватиканського прес-центру Маттео Бруні, хірургічне втручання під загальним наркозом провів професор Серджіо Альф'єрі, якому асистували професор Луїджі Софо, доктор Антоніо Тортореллі та доктор Роберта Менгі. Операцію Папа переніс добре. В операційній також був присутній особистий лікар Папи Роберто Бернабеї.  


Папа Франциск прибув до лікарні лише у супроводі водія та близького співпрацівника, пише Gosc.pl.

Святіший Отець перебуває у палаті, в якій сім разів перебував св. Йоан Павло ІІ. Це вже другий понтифік, госпіталізований у цій клініці.   

Оновлено о 14:00. Папа Франциск у доброму стані та при свідомості. Про це повідомив Директор Ватиканського прес-центру Маттео Бруні в черговому комюніке про стан здоров’я Папи після хірургічної операції, проведеної у неділю ввечері.

«Його Святість Папа Франциск, – зазначив Бруні, – перебуває у доброму загальному стані, при свідомості та дихає самостійно. Хірургічна операція з приводу дивертикулярного стенозу, проведена ввечері 4 липня, тривала приблизно три години та включала лівосторонню геміколектомію».

Щодо перебування Святішого Отця в лікарні, то, за словами Речника Апостольської Столиці, «якщо не буде ускладнень, передбачається приблизно 7 днів госпіталізації».

Нагадуємо, у липні Папа Франциск не проводитиме загальні аудієнції щосереди. Зустрічі відновляться 4 серпня. Натомість недільна молитва «Ангел Господній», яку очолюватиме понтифік, надалі триватиме.   
Новини з Ватикану 15:01 Субота 0 250 Папа - босим кармелітам: Оновлення вашої місії невіддільне від вірності спогляданню Богопосвячене життя має майбутнє, бо є інтегральною частиною Церкви, а вірність не полягає в боязні змін, але в готовності на зміни, які уможливлюють відповідь Богові тут і тепер. Такими думками Папа Франциск поділився з учасниками Генеральної Капітули Ордену Братів Босих Кармелітів.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.