Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Співчуття єпископату України з приводу смерті мами владики Михайла Бубнія
14:00 Четвер 0 143
24-06-2021, 14:00

Співчуття єпископату України з приводу смерті мами владики Михайла Бубнія

Лист співчуття від Конференції Римсько-Католицьких Єпископів України з приводу смерті Параскевії Бубній, мами Владики Михайла Бубнія, єпископа Одеської єпархії УГКЦ. 
Ваше Преосвященство,
Єпископе Михайло!

Від імені Конференції Римсько-Католицьких Єпископів України прийміть вирази щирого співчуття з приводу смерті Вашої Мами Параскевії.

Жодними словами не висловити скорботу через смерть близької людини. Розділяємо печаль з Вами та всією Родиною, прагнучи зміцнити Вашу надію словами Ісуса Христа: «Хай не тривожиться серце ваше! Віруйте в Бога, віруйте й у Мене. В домі Отця Мого багато жител. Коли б не так, то Я сказав би вам; іду бо напоготовити вам місце. І коли відійду і вам місце споготую, то повернуся і вас до себе візьму, щоб і ви були там, де Я».

Будучи Христовими учнями, віримо, що смерть є початком нового, кращого життя, а наша розлука з померлим – тимчасова. Тому в молитві просимо Господа про вічну радість для світлої пам'яті Параскевії.

Єднаючись у Христі Господі

+ Мечислав Мокшицький та Єпископи Конференції Римсько-Католицьких Єпископів України

Львів

23 червня 2021 року
Новини з України 12:01 Середа 0 127 Таїнство Єлеопомазання в Мукачівській катедрі 27 липня 2021 року у Мукачівському Кафедральному соборі святого Мартина більше двох десятків хворих та літніх людей отримали Таїнство Єлеопомазання з рук єпископа – ординарія Мукачівської дієцезії РКЦ Антала Майнека, настоятеля Мукачівської парафії о. Іштвана Поганя та отця Лайоша Яворки, який наразі служить у Римі.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.