Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Особливий ювілей Українського Біблійного Товариства
11:00 Четвер 0 203
24-06-2021, 11:00

Особливий ювілей Українського Біблійного Товариства

23 червня 2021 Українське Біблійне Товариство відзначило особливий ювілей – 30 років служіння нашому народові спільно з усіма церквами України.
На святі були присутні предстоятелі, глави та представники 19 конфесій, що входять до складу УБТ, державні діячі та партнери Товариства. Було приємно згадати і порадіти за всі благословення, які Товариство пережило за цей період.

Урочистість розпочали співом молитви «Отче наш» у виконанні малого складу Київського симфонічного оркестру і хору Музичної місії «Київ».


Після доповіді керівництва УБТ про 30 років служіння, зокрема про перекладацьку діяльність, лунали привітання від очільників держави, що висловили схвальну оцінку впливу Товариства на українське суспільство.

Привітання від прем’єр-міністра Дениса Шмигаля передав завідувач Відділу з питань релігій, забезпечення права громадян на свободу світогляду і віросповідання Секретаріату Кабінету міністрів України Андрій Юраш: «Завдання держави – тамувати фізичний голод, а завдання Українського Біблійного Товариства – тамувати голод духовний, який і досі є у нашій державі. І Товариство з великою честю та гідністю виконує цю місію, даючи кожному бажаючому можливість безперешкодно отримати справжній духовний скарб – Слово Боже, Біблію. Ініціатива створення УБТ як першої міжконфесійної спільноти стала важливою спонукою для розбудови духовності нашого народу». Також він зазначив про необхідність та можливість створення Музею Біблії, де будуть зібрані всі переклади Біблії українською мовою, – повідомляє сторінка Українського Біблійного Товариства.


Продовженням зустрічі стали вітальні промови представників Православної Церкви України, Української Греко-Католицької Церкви, Української Православної Церкви та протестантських спільнот. 

Ординарій Київсько-Житомирської дієцезії Римсько-Католицької Церкви в Україні єпископ Віталій Кривицький пригадав про відвідини прифронтових регіонів із Бібліями, отриманими в Товаристві. В одній домівці зібралася група людей, що вивчала Боже Слово. Через брак літератури волонтери приносили Біблії з собою для читання під час зустрічей, а після завершення забирали. Цього ж разу вони оголосили, що можуть залишити ці Біблії! «Я не можу передати вираз обличчя людей, коли вони почули цю звістку – що зможуть читати Біблію не один-два рази на тиждень, але кожної хвилини, коли будуть спраглими цього Слова. Щиро дякую вам за те, що за останній рік таких облич стало набагато більше!».

Зі свого боку керівництво Біблійного Товариства подякувало всім присутнім і вручило пам’ятні відзнаки представникам церков-членів Правління та партнерам УБТ.


Новини з України 12:01 Середа 0 127 Таїнство Єлеопомазання в Мукачівській катедрі 27 липня 2021 року у Мукачівському Кафедральному соборі святого Мартина більше двох десятків хворих та літніх людей отримали Таїнство Єлеопомазання з рук єпископа – ординарія Мукачівської дієцезії РКЦ Антала Майнека, настоятеля Мукачівської парафії о. Іштвана Поганя та отця Лайоша Яворки, який наразі служить у Римі.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.