Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » У Бердичеві відбувся VІ Кубок з міні-футболу пам’яті отця Олега Кондратюка
10:01 Середа 0 355
23-06-2021, 10:01

У Бердичеві відбувся VІ Кубок з міні-футболу пам’яті отця Олега Кондратюка

Вшосте до Бердичева прибувають парафіяльні футбольні команди Римсько-Католицької Церкви з різних міст і містечок України, аби взяти участь у турнірі з міні-футболу пам’яті босого кармеліта, бердичівлянина отця Олега Кондратюка.
У 2020 році турнір відмінили у зв’язку із пандемією COVID-19. Цього ж року в турнірі взяли участь три команди: господарі – ФК «Кармель» (Всеукраїнський санктуарій Матері Божої Святого Скапулярію, м. Бердичів), ХФК «Давид» (парафія Пресвятого Серця Ісуса, с. Маниківці, Хмельницька область) та ХФК «Сіон» (парафія Христа Царя Всесвіту, м. Хмельницький).


На початку турніру відбулася Свята Меса у Всеукраїнському санктуарії Матері Божої Святого Скапулярію, яку очолив отець Віталій Козак OCD, хранитель санктуарію, а йому співлужив отець Артур Рихта OCD.


Цих священиків поєднує з отцем Олегом не лише те, що вони є братами босими кармелітами, а також і спільне навчання в семінарії Ордену у Польщі.

«Отець Олег мені асоціюється, передусім, як Олег Іванович, коли у 8-му класі він у мене викладав фізику. Пізніше він пішов в монастир, а через три роки після нього прийшов я. Разом навчалися в семінарії, були студентами. Згодом, з 2008 по 2011 рік, він був моїм настоятелем у парафії Воздвиження Всечесного Христа в Києві. Тобто, досить багато часу ми провели разом, і багато є приємних згадок та конкретних речей, яких він мене навчив», – розповів отець Віталій Козак OCD.


На Святій Месі були присутні учасники змагань та бердичівські парафіяни. Після Літургії всі разом відвідали міський цвинтар, на якому знаходиться гробниця босих карметілів, де похований отець Олег Кондратюк.


Цьогоріч матчі турніру відбувалися на майданчику зі штучним покриттям. Кожна команда на турнірі зіграла по чотири гри. Так, за підсумками зіграних, під палючим сонцем, захоплюючих ігор, перше місце здобули господарі турніру – ФК «Кармель», друге – ХФК «Давид» з Маниківець, за третє місце відзначено команду «Сіон» з Хмельницького.


Після фінальної гри відбулася церемонія нагородження. Команда-переможець отримала перехідний кубок, а команди, які посіли друге й третє місця – кубки й дипломи. Також були визначені кращі воротар, захисник, нападник і гравець турніру. Так, найкращим воротарем став Юрій Муляр (ХФК «Давид», с. Маниківці), захисником – Олег Тринадцятко (ХФК «Сіон», м. Хмельницький), кращий нападник та кращий гравець турніру із ФК «Кармель» – Василь Маринченко та Віталій Борисевич.


Участь у церемонії нагородження взяли отець Віталій Козак OCD, організатори, представники міської влади й меценати турніру.
Після турніру відбувся почастунок для команд-учасників. Як запевнили організатори турніру, наступний Кубок пам’яті отця Олега Кондратюка з футзалу обов’язково відбудеться в Бердичеві.


Максим Железницький
Новини з України 09:01 Понеділок 0 155 «Світ сьогодні потребує таких знаків близькості Бога» - вічні обіти сестри Марії, бенедиктинки У Солонському монастирі святого Йосифа біля Львова відбулись вперше вічні обіти сестри Марії, яка остаточно сказала Богові «Фіат». 24 липня 2021 року о 11.00 Святу Месу, під час якої сестра Марія, яка родом із Вінничини підтвердила своє рішення бути вірною своєму покликанню, очолив архієпископ Мечислав Мокшицький, Львівський у співслужінні зі священиками.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.