Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » Йоан Павло ІІ і X Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал»
11:00 Вівторок 0 157
22-06-2021, 11:00

Йоан Павло ІІ і X Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал»

У рамках фестивалю запрошуємо взяти участь у зустрічі з нагоди 20-річчя візиту Папи Римського Йоана Павла ІІ в Україну, презентації його книжок.
Ця подія – добра нагода згадати про роль Йоана Павла ІІ та його особливе ставлення до України. До уваги гостей будуть представлені свіжі видання перекладів текстів Папи Римського:
  • Іван Павло ІІ до Центрально-Східної Європи (незабаром книжка буде доступна і в онлайн-версії). Унікальне видання чотирма мовами – білоруською, литовською, польською та українською мовами – містить слова святого Йоана-Павла ІІ, звернені до вірних із Центрально-Східної Європи безпосередньо під час Літургій та зустрічей із вірними, а також через енцикліки та душпастирські листи.

  • Йоан Павло ІІ. Пам’ять та ідентичність (Видавництво Літопис, 2020, https://bit.ly/3qeoZ4e). Це своєрідний духовний заповіт, що розкриває українському читачеві глибинність внутрішнього світу Понтифіка, великого прочанина та невтомного мандрівника, який зі словом Божим простував до людей. Побудована у формі діалогу, книжка подає особисті роздуми Йоана Павла ІІ про знакові події історії, слугуючи своєрідним підсумком сторіччя, що минуло, крізь призму християнської філософії.

Учасники: єпископ Віталій Кривицький, Блаженніший Святослав (Шевчук), о. Петро Балог, Роберт Чижевський.

Час проведення: 23 червня (середа) 15:00 – 15:45, Кафе Європа, м. Київ, Лаврська, 12. 

Фото: з архіву Президентський фонд Л.Кучми "Україна", 2001
Оголошення 11:02 Четвер 0 257 Босі кармеліти запрошують молодь на VI Кармелітські Дні Молоді З 12 по 15 серпня 2021 року запрошуємо молодь (від 16 років) до Гвоздави, маленької місцевості на Житомирщині, неподалік Бердичева. Декілька років підряд, за винятком минулого року відбуваються тут Кармелітські Дні Молоді.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.