Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа призначив Секретаря Папської комісії з питань захисту неповнолітніх
17:02 Вівторок 0 120
22-06-2021, 17:02

Папа призначив Секретаря Папської комісії з питань захисту неповнолітніх

Одним із пріоритетів новопризначеного Секретаря Папської комісії з питань захисту неповнолітніх є слухання тих, що постраждали від зловживань.
Про це пише Vatican News.

У вівторок, 22 червня 2021 року у Ватикані повідомлено про те, що Папа Франциск призначив отця Ендрю Смолла зі Згромадження Місіонерів Облатів Непорочної Діви Марії тимчасовим Секретарем Папської комісії з питань захисту неповнолітніх. Призначення отця Ендрю, який в минулому був Директором Папських Місійних Організацій у США, спрямоване на те, аби в рамках комісії, заснованої за ініціативою Святішого Отця, сприяти втіленню найпридатніших ініціатив щодо захисту неповнолітніх та вразливих дорослих.

В інтерв’ю для Vatican News священик зазначив, що одним із його пріоритетів буде вислухати тих, хто став жертвою сексуальних зловживань.
Прислухатися потрібно також для того, щоб знати, які наступні кроки повинна робити сама комісія. Церкві, за його словами, потрібно створювати нові шляхи, аби показати, що відповідальні за ці питання структури є доступними й прозорими, і що всі ці заходи можуть підлягати незалежній оцінці для забезпечення об'єктивної впевненості в тому, що в Церкві піклуються про уразливих осіб не лише в теорії, але й на практиці.

Новини з Ватикану 10:01 Вівторок 0 103 Папа: голод у світі – обурливе явище і злочин проти прав людини У посланні учасниками Попереднього Саміту ООН про продовольчі системи, який розпочався у Римі, Папа Франциск нагадує про обов’язок «викорінити несправедливість» глобального голоду.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.